چه کسی لیست آسیایی استقلال را می‌بندد؟!

استقلال فقط تا روز چهارشنبه فرصت دارد تا لیست آسیایی خود برای لیگ قهرمانان را به AFC ارسال کند....

به گزارش مدال، استقلال در حالی باید لیست بازیکنانش را تا روز چهارشنبه به AFC ارسال کند که نه تیم مدیریتی کاملی دارد و نه سرمربی بر روی نیمکت!
آن چه مشخص است این است که هر چقدر هم روند مذاکرات باشگاه استقلال با مرد ایتالیایی سرعتی‌ باشد  و حتی همین امروز در قطر به نتیجه برسد و منجر به بازگشت استراماچونی بشود، این تیم فرصت محدودی برای اضافه کردن خریدهای جدید به فهرست نفراتش بر اساس خواسته‌های استراماچونی دارد چون چهارشنبه، آخرین مهلت استقلالی ها پیش رو قرار دارد و آن ها تنها تا این روز فرصت دارند تا فهرست نفرات خود را به مقر ‌AFC ارسال و مانع تکرار تراژدی شوند که یک دهه قبل گریبانگیر آنها شد و به خاطر خرید یک مهاجم خارجی استقلال را از آسیا حذف کرد.

یعنی باید گفت با این حساب استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا، فقط باید از بازیکنان فعلی اش استفاده کند و البته این نکته هم حائز اهمیت است که کدامیک از بازیکنان می توانند یا می خواهند که در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال جدا شوند!
باید گفت استقلال شرایط بسیار بغرنجی دارد و در بلاتکلیف ترین حالت ممکن به سر می برد. شرایطی که ممکن است بازی های آسیایی این تیم در لیگ قهرمانان را هم تحت تاثیر قرار دهد!

 

بیشتر بخوانید:

مدیرانی که نامشان ماندگار شد؛ استقلال در بحرانی‌ترین موقعیت ممکن

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال لیگ قهرمانان آسیا لیست آسیایی استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال