چوب حراج بارسا برای فروش بازیکنان؛ هم‌اکنون نیازمند ۲۶۵ میلیون هستیم!

بارسلونا برای تامین منابع مالی برای خرید بازیکنان جدید باید تعدادی از بازیکنان فعلی خود را به فروش برساند....

فرانکی دی‌یانگ، ماتیاس دلیخت و آنتوان گریزمان اهداف اصلی بارسلونا برای فصل نقل و انتقالات هستند. هرچند کار انتقال دی‌یانگ انجام شده اما بارسا برا جذب این نفرات باید ۲۶۵ میلیون هزینه کند.
به گزارش مدال، خرید دی‌یانگ ۷۵ میلیون یورو، دلیخت ۷۰ میلیون یورو و گریزمان ۱۲۰ میلیون یورو برای کاتالان‌ها هزینه دارد اما منابع مالی فعلی بلوگرانا تنها می‌تواند هزینه دی‌یانگ را پوشش دهد و مدیران باشگاه اسپانیایی باید به فکر تامین ۱۹۰ میلیون دیگر باشند. 
برای تامین این مبلغ بارسا می‌خواهد بازیکنان خود را به فروش برساند و اولین گزینه فروش فیلیپ کوتینیو است. او که به عنوان گران‌ترین خرید بارسا به این تیم پیوست اصلا نتوانسته خودی نشان دهد و احتمالا با مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو جدا خواهد شد. چلسی که در حال از دست دادن هازارد است، مهم‌ترین مشتری کوتینیو است. 
اگر بارسا دلیخت را بخرد دیگر به اوم‌تیتی نیازی نخواهد داشت و او هم با مبلغی در حدود ۴۰ میلیون یورو به فروش می‌رسد. از طرفی دیگر با ورود دی یانگ، بارسلونا می‌تواند با خیالی آسوده به جدایی راکیتیچ فکر کند. قیمت او حدودا ۵۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود. دیگر گزینه‌ فروش برای بارسا می‌تواند  یسپر سیلیسن باشد. بارسایی‌هایی ممکن است یک دروازه‌بان جوان جذب کنند تا به عنوان ذخیره ترشتگن روی نیمکت قرار گیرد. هم‌چنین تعدادی از بازیکنان بارسلونا مانند آندره گومز، دنیس سوارز  و رافینیا هم که به عنوان یار قرضی در تیم‌های دیگر بازی می‌کنند و از شرایط خود راضی نیستند هم می‌توانند به تیم‌های دیگر فروخته شوند.

 

تگ ها


نقل و انتقالات دی یانگ دلیخت آنتوان گریزمان ساموئل اومتیتی فیلیپه کوتینیو ایوان راکیتیچ جاسپر سیلسن بارسلونا لالیگا فوتبال