چوب حراج بارسلونا به کوتینیو؛ فقط 27 میلیون پوند!

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی، باشگاه بارسلونا برای رهایی از دست فیلیپه کوتینیو راضی شده که او را به صورت قرضی نیز از نیوکمپ خارج کند....

به گزارش مدال؛ «فیلیپه کوتینیو» هافبک 27 ساله برزیلی در ژانویه 2018 با 142 میلیون پوند از لیورپول به بارسلونا پیوست و پس از سپری کردن فصلی ناامیدکننده، باشگاه کاتالانی به فکر فروش او افتاد. پیش از این بلوگرانا برای فروش کوتینیو درخواست 110 میلیون پوند کرده بود اما با توجه به نبود مشتری برای ستاره برزیلی، آبی‌اناری‌ها به فکر انتقال قرضی‌اش افتاده‌اند.

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های اسپانیایی، باشگاه بارسلونا به باشگاه‌های انگلیسی خبر داده که می‌توانند با پرداخت تنها 27 میلیون پوند، «فیلیپه کوتینیو» را یک فصل به صورت قرضی در اختیار بگیرند.

با خرید «آنتوان گریزمان» و انتقال احتمالی «نیمار جونیور» در خط حمله و حضور «فرانکی دی‌یونگ» در کمربند میانی، بارسا نیازی به حضور کوتینیو نمی‌بیند و به منظور متعادل‌سازی تراز باشگاه فروش و حالا انتقال قرضی او در اولویت باشگاه قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

کوتینیو هیچ پیشنهادی ندارد و در بارسا می‌ماند

تگ ها


فیلیپه کوتینیو کوتینیو بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو بارسلونا لالیگا فوتبال