چونبوری تایلند قهرمان رقابت‌های باشگاه‌های زنان آسیا شد

به گزارش مدالبه نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در روز پایانی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در قزاقستان، از ساعت ٩:٣٠٠ صبح برای کسب مقام هفتم و هشتم، تیم های ویتین بانک ویتنام و ربیسکوی فیلیپین به دیدار هم رفتند که نماینده ویتنام ٣-٠ فیلیپین را مغلوب کرد و به مقام هفتم رسید، ربیسکوی فیلیپین هم در مکان هشتم قرار گرفت ......

به گزارش مدال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در روز پایانی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا در قزاقستان، از ساعت ٩:٣٠٠ صبح برای کسب مقام هفتم و هشتم، تیم های ویتین بانک ویتنام و ربیسکوی فیلیپین به دیدار هم رفتند که نماینده ویتنام ٣-٠ فیلیپین را مغلوب کرد و به مقام هفتم رسید، ربیسکوی فیلیپین هم در مکان هشتم قرار گرفت.

سپس از ساعت ١٢ ظهر، برای کسب مقام پنج و ششم تیم های بانک سرمایه ایران و تایوان پاور چین تایپه به مصاف هم رفتند که تایپه ای ها نتیجه دور مقدماتی را جبران کرده و ٣-١ بانک سرمایه را شکست دادند و در مکان پنجم قرارگرفتند، نماینده ایران هم با یک پله سقوط نسبت به مسابقات سال گذشته، ششم شد.

اما از ساعت ١٤:٣٠ دقیقه تیم های آلتای قزاقستان و تیانجین چین رودرروی هم قرار گرفتند که قزاق ها هر چند از حمایت تماشاگران خودی بهره می بردند ولی فقط یک ست از چین توانستند بگیرند و ٣-١ نتیجه وا واگذار کردند تا علی رغم استخدام سه بازیکن خارجی در کشور خود نتوانند روی سکو بروند و تیانجین چین به مقام سوم این دوره از رقابت ها رسید.

در دیدار پایانی هم از ساعت ١٧:٠٠ بین تیم های هیسامیتسوی ژاپن و چونبوری تایلند با هم دیدار کردند که هر چند گمانه زنی ها مبنی بر برد ژاپن بود ولی تایلندی ها با تکیه بر دو بازیکن سنگالی و آمریکایی کامرونی الاصل، توانستند ٣-١ ژاپن مدعی را در یک بازی جذاب و زیبا شکست دهند و به این ترتیب پرونده این دوره از رقابت ها با قهرمانی چونبوری تایلند و نایب قهرمانی هیسامیتسوی ژاپن بسته شد.

مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از ٤ الی ١٠ خرداد ماه در قزاقستان با حضور ٨ تیم برگزار شد که نماینده تایلند به مقام قهرمانی رسید و بانک سرمایه ایران ششم شد.

تگ ها


اخبار روز والیبال