چکار می‌کنی آلونسو؟ دقیقا چکار می‌کنی؟+ عکس

بعد از شکست ۳-۲ چلسی مقابل وستهام، گری نویل، مارکوس آلونسو را عامل اصلی شکست آبی‌ها دانست و گفت کند بودن او در بازگشت به عقب باعث دریافت گل سوم در دقایق پایانی شده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در پایان دیدار دیشب دو تیم لندنی چلسی و وستهام که با پیروزی ۳-۲ وستهام با گل دقیقه ۸۸ آندری یارمولنکو اتفاق افتاد، گری نویل کارشناس پخش تلویزیونی بازی مارکوس آلونسو بازیکن چلسی را عامل اصلی شکست این تیم دانست و معتقد بود کندی او در بازگشت به عقب باعث شده یارمولنکو بتواند گل پیروزی‌بخش وستهام را به ثمر برساند.

آندری یارمولنکو که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فرستاده شده بود با زدن گلی دراماتیک در دقیقه ۸۸ پیروزی وستهام را در دربی لندن ممکن کرد. در صحنه منجر به گل، شاگردان دیوید مویس بعد از یک ضدحمله بسیار سریع توپ را به یارمولنکو رساندند تا او کار را تمام کند. روی این صحنه دفاع بسیار ضعیف چلسی و به خصوص مارکوس آلونسو مشهود بود و باعث باز شدن دروازه این تیم شد.

نویل بعد از پخش شدن دوباره صحنه گل یارمولنکو در استودیو گفت:" بینید، یارمولنکو آنجا است و آلونسو. نگاهش کنید، نگاهش کنید، چکار می‌کنی مارکوس آلونسو؟ چکار می‌کنی؟ این چه سرعت دویدن و به عقب برگشتن است؟"

نویل در ادامه صحبتهای خود اضافه کرد:" این حرکت مارکوس آلونسو باعث شد چلسی بازی را ببازد. البته دفاع ضعیف رودیگر را هم باید به این اضافه کرد. وقتی ضدحمله شروع می‌شود آلونسو با یارمولنکو روی یک خط قرار دارد.  فوتبالیست‌ها از شش سالگی این را یاد می‌گیرند که وقتی تیم‌تان توپ را از دست داد، باید با آخرین سرعتی که می‌توانی به عقب برگردی. من قبلا هم این را درباره آلونسو گفته‌ام. او به همین خاطر است که در چلسی تحت فشار قرار دارد".

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


مارکوس آلونسو فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس چلسی مارکوس آلونسو وستهام چلسی وستهام-چلسی لیگ برتر فوتبال