چک دویست میلیونی شجاعیان پاس نشد/نصیرزاده: تا شنبه منتظر می مانیم

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی اعلام کرد که چک باشگاه استقلال مربوط به تسویه حساب انتقال داریوش شجاعیان به ماشین سازی پاس نشده است....

به گزارش مدال، باشگاه استقلال برای انتقال داریوش شجاعیان به این تیم در دوفصل پیش هنوز به باشگاه ماشین سازی بدهکار است و طبق گفته مدیرعامل باشگاه ماشین سازی چک 200 میلیون تومانی استقلال برای تسویه حساب این انتقال پاس نشده است. نصیرزاده در این ارتباط گفت:"  باشگاه استقلال چکی با مبلغ 200 میلیون تومان به تاریخ 20 آبان 1398 را به ما داده بود اما این چک تا امروز پاس نشده است."


او افزود:" این چک باید سه روز پیش پاس می شد اما تا امروز که 23 آبان است و بانک ها تعطیل شده اند این اتفاق نیفتاده است. ما طی نامه ای این موضوع را به فدراسیون اعلام کردیم و این احتمال وجود دارد که فدراسیون موضوع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند که چک های غیرمعتبر به ما داده اند. چون صدور چک به معنای پرداخت تلقی می شود."


مدیرعامل ماشین سازی گفت:" ما این چک را به طلبکارانمان داده بودیم و تا امروز صبر کردیم. من با دو عضو هیات مدیره استقلال صحبت کردم ماجرا را با آن ها در میان گذاشتم. ما انتظار نداشتیم که چک غیرمعتبر بابت مطالباتمان دریافت کنیم. اعضای هیات مدیره استقلال به ما قول دادند تا امروز(پنجشنبه) این چک را پاس کنند اما امروز هم بانک ها تعطیل شدند. ما اگر تا روز شنبه مبلغ این چک را دریافت نکنیم آن وقت از طرق قانونی اقدام خواهیم کرد."

بیشتربخوانید:

نصیرزاده: رسانه‌های تهران پرسپولیسی هستند

تگ ها


هوشنگ نصیرزاده طلب ماشین سازی از استقلال داریوش شجاعیان استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال