چگونه راه میرالم پیانیچ و بارسا به جدایی ختم شد؟

اسپورت از اتفاقاتی که باعث شد میرالم پیانیچ از بارسلونا جدا شود رونمایی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ در تابستان گذشته از یوونتوس جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. هافبک بوسنیایی با امیدهای فراوان راهی بارسلونا شد اما سرمربی هلندی این تیم یعنی رونالد کومان در فصل گذشته هیچ تمایلی به استفاده از این بازیکن نشان نداد تا مشخص شود که بهترین راه برای جدایی خواهد بود.

در ابتدا شایعاتی پیرامون بازگشت پیانیچ به یوونتوس مطرح شد و حتی در مقطعی گفته شد که توافقات برای انجام این انتقال هم صورت گرفته اما نهایتاً چنین اتفاقی رخ نداد و سرانجام پنجشنبه شب بود که تایید شد او به شکل قرضی و با قراردادی یک ساله به فوتبال ترکیه خواهد رفت تا پیراهن عقاب های استانبول را به تن کند. پیانیچ تا ۲۰۲۴ با بارسا قرارداد دارد و جالب اینکه او پیش از پیوستن به بشیکتاش، حاضر شد نیمی از دستمزد ۸ میلیون یورویی خود را کاهش دهد.

اما نشریه اسپورت کاتالونیا از اتفاقاتی که باعث شده راه میرالم پیانیچ و بارسلونا به جدایی ختم شود رونمایی کرده است. در این گزارش آورده شده که اختلاف نظر بین پیانیچ و سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان از همان اولین روزهای تمرین آغاز شده بود. اگرچه پیانیچ به تازگی از بند ویروس کرونا رهایی یافته بود اما در عین حال رونالد کومان از وضعیت بدنی او راضی نبود.

البته هافبک بوسنیایی امیدوار بود که با گذشت زمان به شرایط آرمانی برسد و خود را به ترکیب اصلی بارسا تحمیل کند اما عملکرد خیره کننده پدری گونزالس تمام معادلات را به هم زد تا به نوعی همه این مسائل دست به دست هم بدهد که پیانیچ به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شود و نهایتاً در تابستان امسال راه او و بلوگرانا به جدایی ختم شود.

تگ ها


رونالد کومان میرالم پیانیچ بارسلونا