چیزی که زیدان گفت، بین خودم و او می ماند

براهیم دیاز آنقدر از سوی زیدان با کم لطفی مواجه شد تا در نهایت راهی میلان شود....

به گزارش "ورزش سه"، براهیم دیاز ستاره جوان و اسپانیایی رئال مادرید که ژانویه ۲۰۱۹ از سیتی راهی این تیم شد، در یک سال و نیم گذشته یک نیمکت نشین تمام عیار بود و زین الدین زیدان تمایلی به استفاده از او در ترکیب تیمش نشان نداد.

او که با وجود اصرارهای سیتی و پپ گواردیولا حاضر به تمدید قرارداد نشد و ترجیح داد راهی رئال شود، هرگز نتوانست به بازیکنی مهم برای این باشگاه تبدیل شود و زین الدین زیدان اعتقاد داشت بهتر است به تیمی برود که بتواند در آن دقایق بیشتری در میدان باشد.

دیاز پیشنهادات زیادی از تیم های اسپانیایی داشت اما در نهایت ترجیح داد راهی میلان شود. در قرارداد قرضی او بند خرید وجود ندارد.

براهیم زودتر از حد تصور با میلان وفق پیدا کرد و اخیرا توانست یک گل هم به ثمر  برساند. او در مصاحبه با آاس و در مورد شرایط جدیدش گفت:« معمولا وفق پیدا کردن با تیم جدید کمی طول می کشد ولی در مورد من همه چیز به سرعت رخ داد. از بازی در میلان که فضایی سالم دارد و تیمی جاه طلب با بازیکنانی باکیفیت است، خوشحالم. این تیم انگیزه ای بالا برای انجام کارهای بزرگ دارد.»

براهیم ادامه داد:« پیشنهادات زیادی داشتم ولی میلان را به خاطر اینکه باشگاهی به لحاظ تاریخی بزرگ و پرافتخار است، انتخاب کردم. میلان پس از دوران قرنطینه تقریبا همه بازی هایش را پیروز شده و اهداف بزرگی در فصل جاری دارد و می خواهم کمک موثری برای تیم باشم. میلان بیشتر از هر باشگاهی برای جذبم اصرار داشت و خیلی زود نیز اینجا پذیرفته شدم.»

کار با زیدان:« برای زیدان احترام زیادی قائلم. او فوتبالیستی بسیار بزرگ بود و در دوران مربیگری هم یک برنده است. او همیشه برایم توصیه هایی خوب داشت. چیزی که زیدان به من گفت، بین خودمان می ماند ولی در هر صورت احترامم برای زیدان به قوت خود باقی است.

 حالا در میلان هستم و تمام تمرکزم روی این تیم است. هرگز هم از ترک رئال پشیمان نیستم هرچند برای این باشگاه نهایت احترام را قائلم.»

تگ ها


آث میلان براهیم دیاز زیدان رئال مادرید