چیپ زیبای صیادمنش بدون امتیاز بود

ملی‌پوش ایرانی زوریا لوهانسک در جریان شکست این تیم مقابل المپیک دونتسک موفق به گلزنی شد....

به گزارش "ورزش سه"، در مسابقه معوقه هفته دهم لیگ برتر اوکراین، تیم فوتبال زوریا لوهانسک که برخلاف بازی سه روز قبل شهاب زاهدی را در خط حمله و اللهیار صیادمنش را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز مقابل المپیک دونتسک رده سیزدهمی قرار گرفت.

یاران زاهدی و صیادمنش درد قیقه ۲۳ یک گل به ثمر رساندند که با بازبینی ویدئویی صحنه این گل مردود اعلام شد و ۹ دقیقه پس از آن هم زوریا لوهانسک یک اخراجی مقابل المپیک دونتسک داد.

المپیک دونتسک که سه روز قبل در هفته بیست و سوم لیگ برتر اوکراین مقابل زوریا لوهانسک شکست خورده بود، در دیدار امروز تا دقیقه ۷۱ دو گل به ثمر رساند که همین اتفاق موجب شد تغییراتی در خط حمله زوریا به وجود بیاید و اللهیار صیادمنش در دقیقه ۸۱ جانشین شهاب زاهدی شود.

صیادمنش پس از حضور در زمین تلاش زیادی در خط حمله تیمش داشت و موفق شد در دقیقه ۲+۹۰ پاس بلند ولادن یورچنکو از میانه زمین را با ضربه چیپ تماشایی تبدیل به گل کند.

گل لحظه آخری اللهیار نتیجه این مسابقه را تغییر نداد و تیم زوریا لوهانسک در این دیدار خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک مقابل المپیک دونتسک شکست خورد تا ۴۱ امتیازی و در جایگاه سوم جدول لیگ برتر اوکراین بماند و فرصت کم کردن فاصله با شاختار دونتسک رده دومی به یک امتیاز را از دست داد؛ اتفاقی که می‌توانست آنها را به لیگ قهرمانان اروپا نزدیک کند.

صیادمنش در شرایطی موفق شد پنجمین گل فصل خود در شانزدهمین بازی‌اش در فصل جاری لیگ برتر اوکراین را به ثمر رساند که سه روز قبل هم شهاب زاهدی برابر المپیک دونتسک که تیم سابق خودش است، گلزنی کرده بود.

تگ ها


الهیار صیادمنش اوکراین زوریا لوهانسک