چیپ کوشکی دوباره آتش روشن کرد!(عکس)

مهاجم تیم پیکان با ضربه چیپ پنالتی نگاه‌ها را به سمت خود خیره کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان مقابل پرسپولیس با نتیجه ۳ بر یک در یک بازی پربرخورد شکست خورد. یکی از صحنه های جنجالی مسابقه به پنالتی تیم پیکان برمی‌گشت. توپی که بعد از برخورد حامد لک و مهاجم خودروسازان وارد دروازه شده بود را داور تشخیص پنالتی به سود پیکان داد.


بعد از اعتراض های شدید کادرفنی پرسپولیس، علیرضا کوشکی مهاجم شماره ۱۰ پیکان پشت توپ قرار گرفت و با ضربه چیپ زیبا دروازه حامد لک را باز کرد. کوشکی بعد از چسباندن توپ به تور دروازه پرسپولیس سریعا به سمت توپ رفت تا آن را بردارد و به وسط زمین بیاورد اما حامد لک مانع از این کار شد و اجازه نداد او توپ را در اختیار بگیرد.


در ادامه علیرضا کوشکی برگشت و بی توجه به حرکات لک به سمت وسط زمین رفت اما غرولندهای دروازه بان پرسپولیس سبب شد یک درگیری لفظی میان دو بازیکن پیش بیاید.


ماجرا البته به همین جا ختم نشد؛ بعد از سوت پایان بازی نیز لک که مشخص بود از نوع پنالتی زدن بازیکن پیکان ناراحت شده، هنگام بیرون آمدن از زمین مسابقه می‌گفت: «چیپ قشنگی زدی، آفرین».


اگرچه این موضوع با واکنش علیرضا کوشکی همراه نشد ، اما ادامه این موضوع توسط لک سبب شد تا داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس وارد زمین شود و با گرفتن دهان این دروازه بان اجازه ندهد موضوع ادامه پیدا کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران حامد لک علیرضا کوشکی پیکان تهران