چیچاریتو: در فوتبال، عدالت معنایی ندارد

مهاجم تیم ملی مکزیک از شکست سنگین ال تری مقابل قهرمان جهان است اما حضور تیمش در جمع ۴ تیم برتر جام کنفدراسیون ها را غرور آمیز می داند ......

مهاجم تیم ملی مکزیک از شکست سنگین «ال تری» مقابل قهرمان جهان است اما حضور تیمش در جمع ۴ تیم برتر جام کنفدراسیون ها را غرور آمیز می داند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: در دومین بازی از مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها، شب گذشته (پنجشنبه) تیم ملی آلمان با نتیجه 4 بر یک مکزیک را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.

مکزیک به عنوان تیم دوم گروه A به نیمه نهایی صعود کرده بود و حالا با قبول شکست برابر قهرمان جهان راهی دیدار رده بندی شد جایی که یکشنبه باید مقابل پرتغال، بازنده دیگر بازی مرحله نیمه نهایی (مقابل شیلی) به میدان برود.

خاویرهرناندس، کاپیتان تیم ملی مکزیک پس از باخت سنگین آزتک ها به خبرنگاران گفت: ناراحتم مانند کسی که از یک خیال بیرون آمده است اما سرم را بالا می گیرم چون به همه هم تیمی هایم، اعضای کادر فنی تیمم و هواداران مان افتخار می کنم.

برخلاف خوان کارلوس اوسوریو، سرمربی تیم ملی مکزیک که معتقد بود تیمش سزاوار شکست سنگین برابر آلمان نبوده است، مهاجم بایرلورکوزن برتری دو برابری تعداد شوت های مکزیک و تملک توپ بیشتر این تیم را دلیل قانع کننده برای اینکه «ال تری» می بایست بازی را می برد، نمی دانست.

وی ادامه داد: اگر در فوتبال عدالت وجود داشت باید شاهد داستانی دیگر می بودیم. من قصد ندارم ارزش کاری که آلمان انجام داد را زیر سؤال ببرم یا برای توجیه شکست مان بهانه بیاورم. تنها چیزی که الان در فکر و ذهن ماست، احساس ناراحتی است. هیچ کسی دوست ندارد در مرحله نیمه نهایی این طوری ببازد. ما واقعاً می خواستیم به فینال راه پیدا کنیم. فوتبال همین است. ما برابر قهرمان جهان بازی می کردیم و این برای تیم ملی مکزیک خوب بود تا بفهمد که جایگاهش کجاست و در چه سطحی قرار دارد.

مهاجم سابق منچستریونایتد درباره بازی بعدی تیمش هم گفت: حریف ما در بازی رده بندی قهرمان اروپاست. در دوره قبلی جام کنفدراسیون ها ما به همین مرحله هم نرسیدیم پس باز هم جای امیدوار است چون پیشرفت کرده ایم. ما قدم به قدم پیش می رویم و قرار نیست که یک روزه همه چیز درست شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال