ژائو کانسلو در آستانه انتقال به منچسترسیتی

مدافع پرتغالی یوونتوس در آستانه پیوستن به سیتی قرار دارد...

مدافع پرتغالی یوونتوس، در آستانه انتقال به منچسترسیتی است.

به گزارش مدال، منچسترسیتی فعالیت خود برای تقویت ترکیب در تابستان را خیلی زود آغاز کرده و طبق ادعای کالچومرکاتو، اولین خرید سیتیزن‌ها را باید ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی و کناری یوونتوس دانست و تمام توافقات برای حضور او در استادیوم اتحاد انجام شده است.

ژائو کانسلو فصل قبل و با رقم 40 میلیون یورو از والنسیا راهی تورین شده بود اما علیرغم سپری کردن یک فصل موفق در ترکیب یوونتوس، به نظر می‌رسد توافقات برای انتقال او با رقم 50 میلیون یورو به منچسترسیتی نهایی شده و با توجه به تمایل یوونتوس به ایجاد توازن مثبت در حسابرسی‌های مالی تا بیش از 30 ژوئن، ممکن است طی روزهای آتی این انتقال به طور رسمی از سوی باشگاه منچسترسیتی اعلام شود.

در ابتدا قرارداد سیتی رقم 40 میلیون یورو به علاوه دانیلو را برای خرید ژائو کانسلو پرداخت کند اما حالا به نظر می‌رسد باشگاه یوونتوس تمام مبلغ را نقد می‌خواهد و تمایلی به وارد شدن مدافع برزیلی سیتی به انجام این معامله ندارد.

ژائو کانسلو در طول یک فصل حضور در یوونتوس در 38 بازی مجموعا موفق به زدن 1 گل و ارسال 8 پاس گل شده بود اما به نظر می‌رسد بعد از تجربه یک فصل بازی برای اینتر و یک فصل برای یوونتوس، حالا انگلیس و لیگ برتر مقصد بعدی وی خواهد بود.

اخبار مرتبط:

دستیاران مائوریتسیو ساری در یوونتوس مشخص شدند

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس سیتیزن‌ها ژوآئو کانسلو منچستر سیتی سری آ لیگ برتر فوتبال