ژابی آلونسو: لیورپول با حذف بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان اروپا می شود

هافبک سابق لیورپول معتقد است که این تیم توانایی شکست بارسلونا و فتح لیگ قهرمانان را دارد...

آلونسو معتقد است لیورپول در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان بارسلونا را حذف خواهد کرد و به قهرمانی در این رقابت‌ها خواهد رسید.
به گزارش مدال به نقل از دیلی استار، لیورپول مانند سال گذشته توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد. شاگردان کلوپ که نایب قهرمان فصل قبل این رقابت‌ها هستند، باید در نیمه نهایی در دیداری دشوار و حساس برابر بارسلونا، صدرنشین لالیگا قرار بگیرند.
ژابی آلونسو، هافبک سابق لیورپول باتوجه به عملکرد این تیم در این فصل از رقابت‌ها گفت: فکر می‌کنم لیورپول الان تجربه بیشتری از حضور در لیگ قهرمانان دارد. فصل گذشته این تیم در دیدار نهایی برابر رئال مادرید شکست خورد. آن ها این فصل تیم خوبی هستند و به نظرم قادرند هر حریفی را در مجموع دو دیدار رفت و برگشت شکست دهند. با توجه به شکست در دیدار نهایی فصل قبل، انگیزه و عطش لیورپولی‌ها بیشتر از قبل نیز شده است.
او در ادامه افزود: نکته خوب درباره لیورپول این است که آنها متکی به یک یا دو بازیکن نیستند. آنها یک ایده مشخص برای بازی کردن دارند و این ایده را در دو سال گذشته به خوبی اجرایی کرده‌اند. فرقی نمی‌کند نبی کیتا بازی کند یا لالانا یا استوریج. لیورپول ۱۴،۱۵ بازیکن خوب در حد تیم اصلی دارد. به نظرم یورگن کلوپ کار بزرگ و باورنکردنی در این تیم انجام داده و به نظرم فوق‌العاده بوده است. لیورپول حتی می‌تواند بالاتر از سیتی قهرمان لیگ شود ولی تا اینجا هم در این رقابت‌ها بسیار خوب عمل کردند و رقابت نزدیک و خوبی با سیتی داشتند.

تگ ها


UEFA Champions League فوتبال