ژابی آلونسو و تمجید ویژه از خرید جدید لیورپول

ژابی آلونسو، هافبک سابق لیورپول تمجید ویژه‌ای از خرید جدید این تیم یعنی تیاگو آلکانتارا انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو آلکانتارا بعد از ارائه نمایش های فوق العاده در بایرن مونیخ و کسب سه گانه با این تیم در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نهایتاً در تابستان از جمع باواریایی‌ها جدا شد و به لیورپول پیوست تا چالش جدید خود را در لیگ برتر انگلیس و زیر نظر یورگن کلوپ تجربه کند.

با این حال هفته های ابتدایی حضور هافبک اسپانیایی در لیورپول ناامید کننده بوده و او بازی های اخیر این تیم را به دلیل ابتلا کرونا و بعد مصدومیت از دست داده است. با این حال هافبک سابق قرمزها مشتاقانه منتظر بازگشت تیاگو به میادین است. ژابی آلونسو در این باره گفت: " من همیشه عاشق بازی تیاگو آلکانتارا بوده ام. روش بازی او که هم می تواند با مهاجمان و هم مدافعان ارتباط خوبی برقرار کند از ویژگی‌های خاص وی محسوب می‌شود که کمک کننده است."

ژابی آلونسو در ادامه گفت: "او یک دوست عالی است اما بالاتر از آن به یکی از بهترین هافبک‌ها تبدیل شده است. تیاگو پسر جذاب و باهوشی است که می‌تواند در یک جلسه تمرینی رختکن حضور داشته باشد. او عاشق فوتبال است و این موضوع را با شخصیت و نحوه بازی خود نشان می دهد. او می تواند خیلی راحت با هم‌تیمی‌هایش ارتباط برقرار کند و این کار را به شکل خارق العاده ای در بایرن مونیخ انجام داد. من احساس می‌کنم که تیاگو در لیورپول نیز به همین روش کار خواهد کرد و این موضوعی است که من آن را خیلی دوست دارم."

تگ ها


بایرن مونیخ تیاگو آلکانتارا تیم ملی اسپانیا ژابی آلونسو