ژانویه عذاب آور رئال؛ خداحافظی ۳۰ روزه با مادرید

رئال مادرید در ماه ژانویه ممکن است تا شش بازی بیرون خانه متوالی انجام دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید شنبه شب در زمین اوساسونا با تساوی بدون گل متوقف شد. در دیداری که شرایط جوی مناسبی نداشت و رئال هم پس از ساعت ها معطلی در مادرید توانسته بود به پامپلونا سفر کند.

کاروان رئال سه روز را در این شهر سپری کرد و در نهایت ساعاتی پیش به مالاگا رفت تا خود را برای بازی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر بیلبائو مهیا کند. مادریدی ها پنجشنبه شب به میدان می روند و در صورت رسیدن به فینال، یکشنبه هفته بعد در سویل با برنده دیدار بارسا و سوسیداد مصاف خواهند داد.

رئال هفته قبل در ورزشگاه خانگی خود با دو گل بر سلتا پیروز شد و تا ۳۰ یا ۳۱ ژانویه دیگر بازی خانگی نخواهد داشت. جدای از یک یا دو بازی سوپرکاپ دور از خانه، رئال سه یا ۴ بازی بیرون خانه متوالی دیگر را نیز در پیش خواهد داشت. اولی بازی برابر آلکویانو در یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری است.

رئال سپس بازی لالیگا برابر آلاوس را برگزار می کند و اگر راهی دور یک هشتم نهایی کوپا دل ری شود، یک بازی بیرون خانه دیگر را نیز باید انجام دهد. به این ترتیب با احتساب بازی با اوساسونا، رئال مادرید ممکن است تا شش بازی بیرون خانه متوالی در ژانویه داشته باشد و باید دید شاگردان زیدان چه نتایجی کسب خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید بالاخره از پامپلونا فرار کرد

افت ستاره بایرن؛ هوای رئال مادرید در سر دارد؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال