ژانویه ماه تغییرات آبی اناری‌ها

......

 

ی از روزنامه های نزدیک به باشگاه بارسلونا، اسامی سه بازیکنی که قرار است ماه ژانویه از این تیم جدا شوند را اعلام کرد.

، روزنامه اسپرت روزنامه هواداری تیم فوتبال بارسلونا گزارشی درباره نقل و انتقالات و برنامه های بارسلونا برای ماه ژانویه دارد. این روزنامه نوشته بارسا که پیش از این هم اعلام کرده بود قبل از خرید بازیکن پروسه فروش را در برنامه هایش دارد، اولین قدم را در راستای اجر ا کردن برنامه هایش برداشته و به برخی از بازیکنانش اطلاع داده که در تفکرات مربی جایی ندارند و قرار است فروخته شوند.

بازیکنانی که با این پیام از سوی  باشگاه رو به رو شدند الکس ویدال، آردا توران و توماس فرمالن هستند؛ بازیکنانی که قبلا هم احتمال می رفت خروجی های این تیم باشند. از حالا و با رسانهای شدن این موضوع بارسلونا در انتظار دریافت پیشنهاد برای این بازیکنان است و این اقدام نه تنها پیامی برای بازیکنان، بلکه برای باشگاه های دیگر بوده و خواستند اعلام کنند این بازیکنان فروشی است.

البته آردا توران با بازیکنان دیگر متفاوت است. او که در رقابت های این فصل حتی یک دقیقه هم برای تیمش بازی نکرده است، در تابستان هم در لیست فروش باشگاه قرار داشت و البته خودش تصمیم گرفت در بارسا بماند و پیشنهاد بازگشت به ترکیه را رد کرد. جالب اینجاست که از قرارداد او با بارسا حدود ۲ سال و نیم هم باقی مانده است.

دیگر بازیکن، فرمالن است. او بازیکنی است که مشکلش عملکرد بد یا بی اعتمادی مربیان نسبت به او نیست. بلکه این بازیکن مدام با مشکل آمادگی فیزیکی مواجه است و بیشتر مصدوم است. از طرفی خود او می خواهد در جام جهانی حضور داشته باشد و در نتیجه نیاز به بازی کردن در تیم باشگاهی دارد که البته در بارسلونا فرصتی برایش به وجود نمی آید. اگر پیشنهادی برای او از راه نرسد بعید نیست که باشگاه تصمیم به قرض دادنش بگیرد.

ویدال هم شرایطی متفاوت با این بازیکنان دارد. والوره سعی کرد به او فرصت دهد و در بازی هایی او را به میدان فرستاد. اما خبری از عملکرد مورد انتظار از این بازیکن نبود. در نتیجه باشگاه متوجه شده که این بازیکن اهمیتی برایش ندارد و احتمالا این بازیکن که بیشتر از باقی پیشنهاد دارد در ژانویه از تیم کاتالونیایی جدا میشود.

 

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال