ژاوی: ادای احترام به مارادونا باعث افتخار ماست

ژاوی، سرمربی بارسلونا، می گوید این تیم باید سال را به شکل خوبی به پایان برساند....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا این روزها شرایط بسیار دشوار و تلخی را سپری می‌کند. بارسا اخیراً از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد و در لالیگا نیز وضعیت خوبی ندارد. شاگردان ژاوی هرناندز فردا شب در مسابقه ای که برای بزرگداشت دیه‌گو آرماندو مارادونا فقید برگزار می‌شود به مصاف بوکاجونیورز آرژانتین خواهند رفت؛ دیداری که در ریاض عربستان برگزار خواهد شد و قطعاً بارسا مقابل بوکاجونیورز نیز کار آسانی برای پیروزی پیش‌رو نخواهد داشت.

ژاوی، سرمربی بارسلونا، در نشست خبری پیش از این بازی گفت: "حضور در اینجا به عنوان نماینده بارسا و ادای احترام به یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ باعث افتخار است. این یک آزمون خوب برای بازیکنانی است که با بارسای بی بوده و در تیم اول شرکت نکرده اند. همچنین آزمونی خوب برای دنی آلوز که تا اینجا نتوانسته بود به میدان برود.

این سفر برای ما خوب پیش نمی‌رود اما با میل زیادی به انجام آمده ایم. مارادونا تاریخ فوتبال را رقم زده است. اکنون وقت آن است که شرایط را تغییر دهیم و شادی را به خود برگردانیم. همچنین به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. باید بر این شرایط غلبه کنیم و تصویر خوبی از خود نشان دهیم و سال را به خوبی به پایان برسانیم."

امروز مشخص شد که بارسلونا باید در لیگ اروپا به مصاف ناپولی برود. ژاوی در این باره گفت: " آنها حریف پیچیده‌ای هستند و یکی از سرسخت ترین رقبای حاضر در مسابقات محسوب می‌شوند. فکر می‌کنم این مسابقه یک ادای احترام دیگر را به مارادونا خواهد بود."

تگ ها


ژاوی بارسلونا