ژاوی: بازی سخت و پیچیده‌ای برابر فولاد داریم

فولاد ایران فردا در نبردی حساب باید در ورزشگاه فیصل بن فهد شهر ریاض به مصاف السد برود....

به گزارش ورزش سه، ژاوی هرناندز سرمربی تیم فوتبال السد در جریان کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با فولاد گفت: یک مسابقه بسیار پیچیده و سختی در مقابل تیم فولاد در انتظار ما است که برای ما بسیار مهم است. ما در اولین تقابل مقابل آنها اذیت شدیم و آن‌ها در حمله خطرناک هستند. ما برای ارائه بهترین ها آماده هستیم ، این یک مسابقه تعیین کننده و نهایی برای ما است و سرنوشت دو تیم را در گروه D تعیین می کند.

این مربی اسپانیایی اضافه کرد: ما برای پیروزی اشتیاق و انگیزه داریم و همه بازیکنان تیم مشتاق پیروزی هستند ، همه در تیم می‌دانند که این مسابقه فینال است و ما برای آن تلاش می کنیم. ما باید با اشتیاق ، قدرت و انرژی در مقابل تیم قدرتمندی بازی کنیم و باید ۱۰۰ درصد نمایش خود را برای پیروزی ارائه دهیم.

ژاوی درباره فشار بر تیم و انجام هر ۳ روز یک مسابقه گفت: ما هر ۳ روز بازی می کنیم و این از همان روز اول مسابقات روی همه تیم ها فشار زیادی ایجاد می کند و زمان بندی مسابقات مخصوصاً در ماه رمضان کار آسانی نیست ، اما ما باید برای آن آماده باشیم. رقابت شدیدی بین همه تیم ها وجود دارد و ما همه سانس‌های لازم را برای صعود داریم ، به خصوص که به خودمان اعتماد داریم و می توانیم به این مهم برسیم. ما فقط باید روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم و به نتایج دیگران نگاه نمی کنیم و این خود ما هستیم که موقعیت خود را در گروه تعیین خواهیم کرد.

تگ ها


ژاوی قطر السد