ژاوی: برای رسیدن بارسا به جایگاه شایسته می‌جنگم

ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسلونا، مشتاقانه در انتظار بازگشت به این تیم است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه رسما اعلام کرد که ژاوی هرناندز بار دیگر و این بار در قامت سرمربی به نوکمپ بازخواهد گشت.

مذاکرات برای جذب این مربی کاتالان پس از اخراج رونالد کومان در پی شکست برابر رئال مادرید و رایو وایکانو آغاز شده بود و در نهایت مدیران بارسلونا موفق شدند رضایت مسئولان السد را برای جدایی ژاوی از کادر فنی این تیم جلب کنند.

مدیران ارشد بارسلونا در روزهای گذشته به دوحه سفر کرده و جلساتی متعددی را با مدیران السد برگزار کرده بودند. گفته می‌شود که ژاوی نیز شخصا وارد این مذاکرات شده بود تا با ابراز علاقه‌اش برای پیوستن به بارسا، روند انجام این توافق را تسریع کند.

در نهایت باشگاه السد روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که باشگاه بارسلونا می‌تواند با پرداخت بند فسخ پنج میلیون یورویی ژاوی، این مربی را به خدمت بگیرد و مراسم خداحافظی نیز برای او ترتیب داد.

ژاوی که امروز به بارسلونا پرواز کرده تا خودش را برای مراسم معارفه که به گفته باشگاه بارسا در روز دوشنبه برگزار خواهد شد آماده کند، با انتشار تصاویری از سال‌های حضورش در بارسلونا در اینستاگرام از بازگشتش به نوکمپ ابراز خوشحالی کرد.

او در این پست نوشت:« هواداران عزیز، من در حال بازگشت به خانه هستم. من به جایی برمی‌گردم که شاهد رشد من بود، من به باشگاه برمی‌گردم که زندگی من است. هیچ کلامی برای توصیف احساسم در دفاع از این سپر که در قلبم جای گرفته، حس دوباره شور و شوق جاری در نوکمپ و شنیدن فریادهای تشویق این هواداران فوق العاده ندارم.»

ژاوی در ادامه اضافه کرد:« می‌دانم که در لحظه سختی به این تیم آمده‌ام اما با بیشتری اشتیاق ممکن با این چالش روبرو می‌شوم. من در کنار همه شما تلاش می‌کنم و می‌جنگم تا با هم به جایگاهی که شایسته آن هستیم برسیم. از باشگاه بارسلونا برای اعتمادی که من کرد سپاسگزارم و از همه هوادارانی که باور داشتند من باید این نقش مهم را برعهده بگیرم تشکر می‍‌کنم. این داستان ادامه دارد...»

انتشار خبر رسمی حضور ژاوی روی نیمکت بارسلونا با استقبال باورنکردنی از سوی هواداران این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی نیز روبرو شد. توییت مربوط به اعلام این خبر در صفحه رسمی توییتر بارسا تا این لحظه بیش از ۱۴۸ هزار لایک گرفته و بیش از ۲۴ هزار بار نیز بازنشر شده است.

پیام‌های منتشر شده از سوی هواداران این باشگاه کاتالان در توییتر نیز نشان دهنده اعتماد آنها به ژاوی است و بسیاری از آنها باور دارند که او تنها کسی است که می‌تواند این تیم را از بحران دوران پسامسی عبور داده و بار دیگر به قدرتی جدی در لالیگا و لیگ قهرمانان تبدیل کند.

یکی از هواداران با بازنشر پست مربوط به بازگشت این مربی در صفحه‌اش نوشت:« و سپس اسطوره برای تکرار تمام قهرمانی‌ها به خانه برگشت.»

هواداری دیگر نوشت:« بسیار خوشحالم و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که به خانه خوش آمدی قهرمان، بهترین آرزوها را برایت دارم.»

یکی از جالب‌ترین نظرات نیز متعلق به هواداری بود که نوشت:« ژاوی عزیز، لطفا پیکه و آلبا و بوسکتس را بفروش... آنها بزرگترین مشکل تیم هستند. دوره آنها گذشته است. اجاز بده که دوره جدیدی در این تیم آغاز شود.»

تگ ها


ژاوی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال