ژاوی: رئال مادرید فوتبال زیبایی ارائه نمی کند

ژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا و هافبک فعلی باشگاه السد قطر به تفاوت سبک بازی باشگاه سابق خود با رئال مادرید پرداخت ......

ژاوی، اسطوره باشگاه بارسلونا و هافبک فعلی باشگاه السد قطر به تفاوت سبک بازی باشگاه سابق خود با رئال مادرید پرداخت.
به نقل از Goal، هافبک با تجربه در خصوص این مسئله بیان کرد:
حضور در بارسلونا، مانند بزرگترین آزمون برای یک بازیکن است. این سخت ترین باشگاه برای یک بازیکن بوده و بیشترین تقاضا از یک بازیکن در بارسلونا است. رئال مادرید زیبا بازی نمی کند. در سانتیاگو برنابئو، اگر یک مدافع توپ را به جایگاه تماشاگران نیز شوت کند، مشکلی نیست. در واقع فرهنگ به همین شکل است و هواداران نیز تشویق می کنند. در نیوکمپ شما اگر این کار را انجام دهید و توپ را به سمت جایگاه شوت کنید، از سوی هواداران صداهای بلند و منفی به گوش می رسد و از زمان یوهان کرایوف به همین شکل بوده است.
وی افزود:
در زمانی که مورینیو در رئال مادرید حضور داشت، آنها خواهان بازی مستقیم بودند و هرگز نمی خواستند توپ را نگه دارند. با بازی سریع توپ را به بنزما، رونالدو و یا دی ماریا می رساندند و آنها کار خود را می کردند. اکنون آنها این کار را با گرت بیل انجام می دهند. در واقع رئال مادرید نمی خواهد فوتبال بازی کند.
هافبک اسپانیایی تصریح کرد:
7 بازیکن رئال مادرید حمله می کنند و کاسمیرو پشت سر آنها برای پوشش خط دفاعی می ماند. در بارسلونا بوسکتس نمی تواند از پس این بربیاید حتی من نیز از او سریع تر هستم. کاسمیرو سرعت بالایی دارد ولی در انجام کارهای دیگر اصلا خوب نیست. او دارای ویژگی های دیگری است. مثلا بیشتر دفاع می کند و بیشتر تکل می زند و به خوبی پوشش می دهد ولی قادر به حفظ توپ و فضا نیست. شاید اگر از سنین کمتر روی او کار می شد، به بازیکن بهتری تبدیل می شد.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال