ژاوی: روی دمبله حساب می‌کنم، سوارز تشویق شود

ژاوی هرناندز در نشست خبری بازی با اتلتیکو در مورد استفاده از عثمان دمبله و نیز بازگشت لوئیز سوارز به نوکمپ صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فردا بارسلونا در نوکمپ میزبان اتلتیکو خواهد بود. دیداری که برای هر دو تیم حساس است و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به سه امتیازش نیاز مبرم دارند. بازگشت لوئیس سوارز به نوکمپ و نیز حضور عثمان دمبله در فهرست بارسا برای این بازی نیز جالب توجه است.

ژاوی سرمربی بارسا در مورد بازی گفت:« این بازی مثل یک فینال است و می دانیم که تا چه اندازه دشوار خواهد بود. بازی خیلی سختی است ولی در نوکمپ به میدان می رویم و با حمایت هواداران، سه امتیاز را می خواهیم. نبرد و رقابت تا پایان، هدف ما خواهد بود.»

قراردادن دمبله در فهرست تیم:« شرایط به گونه ای بود که به هیچ راه حلی نرسیدیم. او تا پایان فصل بازیکن بارسلوناست و قرارداد دارد. جلسه گذاشتیم و همه چیز عوض شد. نمی توانیم به یک پای خودمان که شلیک کنیم. او مثل یک حرفه ای عمل کرده و یکی از ماست. موضع باشگاه، هواداران و همچنین بازیکن را درک می کنم. باید ورق را عوض کرده و به منافع تیم فکر کنیم. اینجا مثل یک خانواده هستیم و همه در یک قایقیم. عثمان قرارداد دارد و بازی خواهد کرد. زمانش که برسد از او استفاده خواهم کرد. مهمتر از هر چیزی تیم است.»

وضعیت آداما و اوبامیانگ:« هر دو خوب تمرین کرده اند اما شرایط آداما کمی بهتر است. فردا در مورد ترکیب تصمیم خواهیم گرفت.»

عملکرد باشگاه در انتقالات ژانویه:« خیلی خوب بود و باید به جوردی کرویف و متئو آلِمانی تبریک بگویم. هدف این است که خریدهای جدید، ما را قوی تر کنند و به شخصه از باشگاه راضی هستم.»

خروج نام دنی آلوز از فهرست اروپایی:« متاسفم از این بابت و برایم بسیار سخت بود. در پست آلوز بازیکن داشتیم و معتقدم خط خوردنش منصفانه نبود. شرایط به گونه ای بود که طبق قانون باید نام یکی از خریدهای زمستانی خط می خورد.»

اهداف بارسا:« با انگیزه و مشتاقم و معتقدم می توانیم بهتر شویم. حس خوبی دارم و برای کسب نتیجه خوب در جام هایی که در آنها شانس داریم، تلاش می کنیم.»

اوبامیانگ:« او یک مهاجم سریع و گلزن است. سرعت او به خصوص وقتی از بالا پرس می کنیم، می تواند به کار ما بیاید. باید از نقاط قوت او استفاده کنیم.»

لیگ اروپا:« این هم فرصتی برای کسب جام و نیز رسیدن به لیگ قهرمانان است. دوست دارم قهرمان شویم و این جام را کسب کینم.»

بازگشت سوارز به نوکمپ:« او شایسته بهترین استقبال است و باید تشویق شود. سوارز همراه اتوئو از بهترین مهاجمان نوک ۳۰ سال اخیر بارسلوناست. باید به افتخارش بلند شد و دست زد.»

تگ ها


ژاوی لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید پییر امریک اوبامیانگ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال