ژاوی: سرمربیگری من در بارسا؟ مشکلی نیست، همه بازیکنان را می‌شناسم!

ژاوی هرناندز، اسطوره تیم بارسلونا که هم‌اکنون هدایت السد را بر عهده دارد درباره پذیرفتن سرمربیگری بارسا اظهارنظر کرد....

ژاوی: سرمربیگری من در بارسا؟ مشکلی نیست، همه بازیکنان را می‌شناسم!

به گزارش مدال، ژاوی که هم‌اکنون سرمربیگری السد را برعهده دارد اعلام کرده دوست دارد چالش سرمربیگری بارسلونا که در آن همی‌تیمی‌هایش مثل مسی و بوسکتس حضور دارند را بپذیرد و از آن لذت ببرد.
در حالی‌که بارسایی‌ها روزهای خوبی را نمی‌گذرانند و هرروز شایعات زیادی مبنی بر سرمربیگری ژاوی در بارسا شنده می‌شود، او به ARA گفته: تنها مسئله‌ای که من را نگران می‌کند موفقیتم در السد است. همه‌چیز اینجا به خوبی پیش می‌رود و باید از اشتباهاتمان برای آینده درس بگیریم. سرمربیگری در بارسلونا برای من مشکلی نیست. مسی را می‌شناسم، سوارز، بوسکتس، آلبا، پیکه و سرخیو روبرتو را هم به همین ترتیب و می‌دانم کار کردن با آن‌ها چگونه است. تمرین کردن آن‌ها را دیده‌ام، قابلیت‌هایشان را می‌شناسم و می‌دانم چه زمانی آن‌ها ناراحت و یا عصبانی‌اند. امیدوارم روابطم با آن‌ها مانند زمان بازیگری‌ام باشد.
ژاوی در ادامه افزود: مسی بازیکنی است که اگر او را متقاعد کنید، او حتی می‌تواند بهترین مدافع تیم‌تان باشد. او همه‌چیز دارد. اگر او را متقاعد به دویدن کنید، دیگر اعضای تیم دوبرابر می‌دوند. 
بازی بعدی بارسلونا سه‌شنبه برابر ویارئال برگزار می‌شود و شاید شکست در این بازی اوضاع را برای والورده وخیم کند.

بیشتر بخوانید:

جانشین مسی و رونالدو از نگاه ژاوی

تگ ها


ژاوی ارنستو والورده السد بارسلونا لالیگا فوتبال