پس از کسب اولین جام رسمی در مربیگری؛ژاوی: هنوز اول کار هستیم

اسطوره بارسلونا بعد از اولین قهرمانی اش با السد قطر به عنوان مربی گفت: از اینکه اولین قهرمانی خود را با السد به عنوان مربی کسب کردم خوشحال هستم....

به گزارش مدال،ژاوی سرمربی جدید تیم فوتبال السد که به تازگی کار خود را در این تیم آغاز کرده تا عصر جدیدی در دوران حرفه ای را تجربه کند در سومین دیدار متوالی خود برابر الدحیل به قهرمانی دست پیدا کرد.

السد شب گذشته در غیاب بونجاح با یک گل در نیمه اول به کار خود پایان داد و در ادامه و در نیمه دوم توانست از تک گل خود به خوبی دفاع کند تا قهرمانی سوپرکاپ قطر، جام شیخ جاسم را جشن بگیرد.
السد که با ژاوی شروع خوبی در لیگ قهرمانان داشت، حالا با قهرمانی در سوپرجام قطر به نتایج خوب خود ادامه می دهد.


ژاوی که رویاهای بزرگی را به عنوان سرمربی در سر دارد یک شروع بسیار خوب برابر الدحیل و فاریا داشته و حالا برای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ستارگان امیدهای زیادی دارد.

ژاوی اسطوره بارسلونا بعد از این قهرمانی گفت: از اینکه اولین قهرمانی خود را با السد به عنوان مربی کسب کردم خوشحال هستم. ما در این مدت کوتاه تلاش زیادی کردیم تا فصل را با قهرمانی در سوپر کاپ آغاز کنیم و به این مهم رسیدیم. این قهرمانی اول کار ماست و می تواند ما را در ادامه رقابت ها برای رسیدن به قهرمانی های دیگر کمک کند.

وی افزود: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و تیم برتر میدان بودیم و با شایستگی قهرمان شدیم. می دانستیم مقابل تیم قدرتمندی بازی داریم و خیلی خوب رقیب را آنالیز کردیم و به قهرمانی رسیدیم.

بیشترببینید:

جشن قهرمانی السد در سوپرکاپ قطر/ ویدیو

تگ ها


لیگ ستارگان قطر قهرمانی السد با ژاوی السد Stars League فوتبال