ژاوی و یک وعده ویژه درباره لیونل مسی

ژاوی می گوید که لیونل مسی به طور قطع در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به میدان خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، در زمان برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر لیونل مسی ۳۵ ساله خواهد بود. فوق ستاره آرژانتینی تنها جای خالی یک جام ملی را در کارنامه پربار خود حس می کند. این در حالی است که مسی پیش از این سه بار در فینال کوپا آمریکا و یک مرتبه در دیدار پایانی جام جهانی ۲۰۱۴ در کسب قهرمانی با آلبی‌سلسته ناکام بوده است.

با وجود رسیدن به سن ۳۳ سالگی اما لیونل مسی هنوز هم یک پدیده در دنیای فوتبال محسوب می‌شود و بسیاری معتقد هستند که او می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز در ترکیب آرژانتین به میدان رفته تا شاید بالاخره این طلسم خود را شکسته و با تیم ملی کشورش به قهرمانی دست پیدا کند؛ موضوعی که هم تیمی سابق او یعنی ژاوی هرناندز نیز آن را تایید کرده است.

ژاوی در این باره گفت: " من می توانم تصور کنم که لئو تا زمانی که بخواهد، می تواند به میدان برود.او بسیار سریع و قدرتمند است و در واقع از همه لحاظ یک اعجوبه به حساب می‌آید. شک ندارم که او در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازی خواهد کرد."

از ژاوی به عنوان مهمترین گزینه سران بارسلونا برای هدایت این تیم در فصل آینده یاد می‌شود. او در این باره نیز گفت: " من این موضوع را پنهان می کنم و بارها گفته ام که هدف اصلی من حضور روی نیمکت بارسلونا خواهد بود. آنجا خانه من است و این یک رویا برایم به حساب می‌آید. با این حال من فعلا روی السد تمرکز کرده ام. همچنین باید به کیکه ستین نیز احترام گذاشت و برایش بهترینها را آرزو می کنم."

تگ ها


ژاوی لیونل مسی قطر بارسلونا السد