ژاپن، حریف احتمالی تیم ملی فوتبال ایران در شهریور ماه

رییس فدراسیون فوتبال ایران از احتمال برگزاری دیدار دوستانه ایران و ژاپن در شهریور ماه خبر داد....

به گزارش مدال، مهدی تاج درباره بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و ژاپن گفت: با کمک سفارت ایران در توکیو گفت و گوهای مقدماتی را برای برگزاری این بازی دوستانه آغاز کرده ایم.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: مطابق توافقی که با مقامات فدراسیون فوتبال داشتیم در صورتی که در انتخابی جام جهانی قطر در قاره آسیا با تیم ملی ژاپن در یک گروه قرار نگیریم به احتمال زیاد شهریور ماه در تهران یا توکیو دو تیم مقابل هم بازی دوستانه خواهند کرد.
همچنین رحمانی موحد سفیر ایران در ژاپن که به دلیل همراهی در سفر آینده شینزو آبه نخست وزیر ژاپن در تهران به سر می‌برد با اشاره به مذاکرات خود با مقامات فدراسیون فوتبال ژاپن افزود: درخواست فدراسیون فوتبال در ملاقات با رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن مطرح شد که طرف ژاپنی ضمن تاکید بر اهمیت ایران در فوتبال آسیا و جهان، آمادگی خود را برای توسعه همکاری ها بویژه برگزاری بازی دوستانه اعلام نمود.
وی ادامه داد: در چند ماه گذشته با تلاش‌های انجام شده توسط سفارت کشورمان هماهنگی‌ها و اقدامات بسیار خوبی برای ارائه خدمات و تسهیلات بویژه حضور جامعه ایرانیان مقیم ژاپن با تیم‌های مختلف ورزشی از جمله باشگاه پرسپولیس در فینال لیگ آسیا و تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملل جهان انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه: پیش بینی می‌شد برابر ایران شکست بخوریم

ایران – کره جنوبی/ به استقبال یک بازی «غیردوستانه»

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال فوتبال