ژنرال به دنبال دو رقمی کردن پرسپولیس

امیر قلعه نویی تاکنون ۹ بار موفق شده است پرسپولیس را در تیم های مختلف شکست دهد و امروز به دنبال پیروزی دهم است....

به گزارش "ورزش سه"، آخرین دیدار نیم فصل رقابت های لیگ بیستم، امروز در سیرجان و استادیوم تازه تأسیس شهید قاسم سلیمانی برگزار می شود. دیداری که تکلیف قهرمان نیم فصل نخست لیگ برتر را نیز مشخص خواهد کرد.


همواره جدال های قلعه نویی و پرسپولیس حساس و تماشایی از آب درآمده است. ژنرال با تیم های استقلال، سپاهان، ذوب آهن، تراکتور و مس کرمان ۳۱ بار در رقابت های لیگ برتر مقابل پرسپولیس قرار گرفته است که آمار قابل توجهی از این تعداد بازی برابر سرخپوشان کسب کرده است.


قلعه نویی تاکنون ۹ بار موفق شده است پرسپولیس را با تیم های مختلف در لیگ برتر شکست دهد و امروز به دنبال کسب پیروزی دهم است تا تعداد پیروزی هایش در برابر سرخپوشان دو رقمی شود. ژنرال همچنین ۵ بار در لیگ برتر برابر پرسپولیس تن به شکست داده است و ۱۷ بار نیز جدال آنها به تساوی انجامیده است.


نکته جالب اینکه پرسپولیس با ۹ شکستی که برابر قلعه نویی متحمل شده، در مقابل هیچ مربی در لیگ برتر ایران به این اندازه شکست نخورده است و باید منتظر ماند و دید تقابل امروز این دو با چه نتیجه ای به پایان می رسد هر چند که قلعه نویی به دلیل محرومیت روی نیمکت تیمش حضور ندارد و همچنین او چند مهره کلیدی تیمش از جمله گادوین منشا، آرمین سهرابیان، محسن کریمی و علیرضا حقیقی را نیز به همراه ندارد.

تگ ها


گل گهرسیرجان پرسپولیس تهران