ژوائو با سیمئونه بازیکن بهتری خواهد شد

نونو گومژ ستاره سابق تیم ملی پرتغال اعتقاد دارد ژوائو فلیکس زیر نظر سیمئونه رشد خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی، تابستان گذشته با انتقالی ۱۲۶ میلیون یورویی از بنفیکا راهی اتلتیکو شد و گران ترین بازیکن باشگاه لقب گرفت.

ژوائو ۲۰ ساله اما شروع خوبی در این باشگاه نداشته و پس از ۲۸ بازی تنها موفق به زدن شش گل شده است. این در حالی است که او فصل گذشته در بنفیکا و در ۴۳ بازی ۲۰ گل به ثمر رسانده بود. ژوائو در بسیاری از بازی های مهم نیز با تصمیم دیگو سیمئونه روی نیمکت نشسته است.

نونو گومژ بازیکن سابق تیم ملی پرتغال در گفت و گو با "Stats Perform News" و در مورد ژوائو گفت:« ژوائو فلیکس بازیکنی است که او را تحسین می‌کنم و از نظر من قابل قیاس با برناردو سیلواست. آن‌ها از لحاظ استعداد به یکدیگر نزدیکند. شروع ژوائو در اتلتیکو بسیار خوب بود و در بازی های پیش فصل عالی کار کرد. گل های زیادی زد ولی مصدومیت و دوری چند هفته ای مانع روند خوب او شد. ژوائو می تواند از اتفاقات این فصل درس بگیرد و با افزایش تجربه، فصل بعد به بازیکنی بهتر و کلیدی تر تبدیل شود.»


گومز در ادامه گفت:« نگاه ژوائو همیشه رو به دروازه است و حرکت هافبک ها را زیر نظر  دارد و به لطف توصیه های دیه گو سیمئونه، در منطقه خوبی از زمین هم جاگیری می کند. او چیزهایی از سیمئونه یاد گرفته که قبلا در مورد آنها شناخت نداشت. برای مثال در بنفیکا او عادت به فوتبال هجومی داشت ولی در اتلتیکو حالا فوتبال دفاعی را هم یاد گرفته و این در ادامه کاملا به سودش خواهد شد. کار و تمرین زیر نظر سیمئونه ژوائو را به بازیکنی بهتر بدل خواهد کرد.»

تگ ها


دیگو سیمئونه نونو گومژ ژائو فلیکس اتلتیکو مادرید بلکبرن راورز