ژوزه مورینیو بهترین مربی من بوده است

ویلیان، وینگر برزیلی چلسی برای حضور در یکی از دو تیم تاتنهام و یا آرسنال چراغ سبز نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ویلیان بعد از پشت سر گذاشتن ۷ فصل فوق العاده در استمفورد بریج حالا در آستانه جدایی از چلسی قرار گرفته است چرا که قرارداد او در ماه ژوئن به پایان می‌رسد و‌ از سمت دو طرف نیز هیچ تمایلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد.

عدم توافق وینگر برزیلی با باشگاه چلسی برای تمدید قرارداد در حالی است که دو طرف مذاکراتی نیز انجام دادند اما بر سر مدت زمان قرارداد توافق حاصل نشد تا ویلیان نهایتاً بعد از ۷ سال تصمیم به ترک استمفوردبریج بگیرد.

بر اساس گزارش ها به نظر می رسد که دو باشگاه آرسنال و چلسی به شدت شرایط جذب ویلیان را دنبال می‌کنند. این در حالی است که لیورپول و نیوکاسل نیز به جذب این وینگر برزیلی علاقه نشان داده اند. ستاره برزیلی و حالا در واکنش به سوالی مبنی بر احتمال ماندن در شهر لندن گفت: " من لندن را دوست دارم و در مورد خانواده ام نیز این موضوع وجود دارد. با این حال، این سوالی است که هنوز جوابش را نمی دانم. این که حتی در چلسی بمانم، به یک تیم لندنی دیگر برویم و یا اصلاً انگلیس را ترک کنم."

ویلیان درباره ژوزه مورینیو نیز گفت: " من از هر یک از مربیانم چیزهایی یاد گرفته ام اما درباره مورینیو این موضوع بیشتر بوده است. او به پتانسیل من اعتماد داشت ، فوتبال من را دوست داشت ، به من اعتماد به نفس کامل داد تا بازی کنم. او بهترین مربی است که من با آنها کار کردم. "

تگ ها


ژوزه مورینیو ویلیان تاتنهام آرسنال چلسی