ژوزه مورینیو به دنبال جذب یک بازیکن از رئال مادرید

به نظر می‌رسد که تاتنهام و مورینیو به دنبال جذب لوکاس واسکز از رئال مادرید هستند....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام در بازی‌های گذشته خود نتایج خوبی با ژوزه مورینیو کسب کرده و حالا یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ اروپا در لیگ برتر انگلیس به حساب می آید. با این حال به نظر می رسد تیم لندنی در نقل و انتقالات پیش رو تلاش زیادی برای تقویت خود انجام خواهد داد تا بتواند در فصل آینده به عنوان یک مدعی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ظاهر شود.

در ماه‌های گذشته از بازیکنان زیادی به عنوان اهداف نقل و انتقالاتی تاتنهام یاد شده است که حالا دفنساسنترال مدعی شده که وینگر اسپانیایی رئال مادرید یعنی لوکاس وازکز به گزینه جدید سران باشگاه لندنی در نقل و انتقالات پیش رو تبدیل شده و آنها قصد دارند پیشنهاد ۱۶ میلیون یورویی خود را برای جذب این بازیکن ارائه دهند.

لوکاس واسکز بازیکنی بود که طی سال‌های گذشته هواداران لوس بلانکوس انتقادات زیادی را نسبت به عملکرد او مطرح کرده‌اند و حتی بسیاری معتقد هستند که او در حد و اندازه‌های تیمی همچون رئال مادرید نیست. با این وجود زین الدین زیدان نشان داده که علاقه زیادی به سبک بازی وی دارد و حتی در یکی از بازی های اخیر رئال از این بازیکن به عنوان دفاع راست به جای دنی کارواخال محروم استفاده کرد. با این وجود باید منتظر ماند و دید که پاسخ باشگاه مادریدی به این پیشنهاد تاتنهام چه خواهد بود.

تگ ها


ژوزه مورینیو لوکاس واسکز تاتنهام رئال مادرید