ژوزه مورینیو: هشت تیم هستیم و یک هدف داریم

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام قهرمانی در رقابت های جام اتحادیه را دشوار توصیف کرد....


به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام از زمان قهرمانی در جام اتحادیه در سال ۲۰۰۸ موفق به کسب هیچ جامی نشده و این باشگاه طی ۳۶ سال اخیر فقط سه جام معتبر کسب کرده است. حالا و در آستانه دیدار مقابل استوک سیتی در یک چهارم نهایی جام اتحادیه، ژوزه مورینیو، سرمربی باتجربه و پرتغالی در نشست خبری پیش از این دیدار حضور یافته و تاکید کرد هدف اسپرز تنها کسب پیروزی در مسابقه بعدی خواهد بود.

ژوزه مورینیو گفت: "برای قهرمانی در این مسابقات باید در سه مسابقه پیش رو پیروز شویم. یک دیدار برابر استوک داریم و سپس اگر استوک را شکست دهیم، دو دیدار دیگر خواهیم داشت، آنهم در برابر تیم هایی که جاه طلبی و آرزوهایی مشابه ما را دارند. اگر اشتباه نکنم منچسترسیتی، آرسنال، منچستریونایتد، اورتون، نیوکاسل و برنتفورد در جام اتحادیه باقی مانده اند و همه هدفی یکسان دارند. اختلاف بین تیم های دسته دوم و لیگ برتر نیز خیلی کم است.

قهرمانی در رقابت های جام اتحادیه دشوار است و ما باید در سه مسابقه برنده شویم. اما مانند آنچه از ابتدای فصل گفته ام، همیشه دیدار بعدی مسابقه ای است که به آن فکر کرده و می خواهیم برنده شویم. و حالا بازی بعدی تاتنهام مقابل استوک است و دیداری حذفی پیش روی ما خواهد بود. در صورت پیروزی در این دیدار به نیمه نهایی جام اتحادیه راه پیدا خواهیم کرد و در غیر اینصورت باید مرحله نیمه نهایی را از تلویزیون تماشا کنیم. ما باید با نگرش مثبت به زمین رفته و تلاش کنیم به پیروزی دست یابیم."

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام