Banner

ژوزه مورینیو همه را شوکه کرد

در حالی که بسیاری از فوتبال‌دوستان در انتظار بازگشت ژوزه مورینیو به فوتبال و حضور او روی نیمکت یک تیم مطرح بودند، سرمربی نامدار پرتغالی با تصمیم جدیدش همه را شوکه کرد....

به گزارش مدال؛ «ژوزه مورینیو» سرمربی سابق باشگاه منچستریونایتد که پس از اخراج از این تیم، هدایت تیم جدیدی را به عهده نگرفته است، کارشناس بزرگ برنامه تلویزیونی شد. سرمربی پرتغالی در فصل آینده به عنوان کارشناس به شبکه «Sky Sports» فعالیت خواهد کرد و نخستین حضور او در استودیو این شبکه در ورزشگاه اولدترافورد، برای دیدار نخست منچستریونایتد در لیگ برتر برابر چلسی - دو تیم سابق خود - خواهد بود.

انتصاب او در این شبکه پس از مصاحبه‌اش برای بازگشت به مربیگری خبری شوکه‌آمیز بود. آقای خاص امروز در بیانیه‌ای گفت: «لیگ برتر برای من رقابت خاصی است، رقابتی که برای پیروزی باید سخت کوشید و نمی‌توانید هر بازی چشمتان را از روی مسابقات بردارید. اسکای‌اسپورتس خانه لیگ برتر است و پیوستن به تیم این شبکه و توضیح و شرح دادن هر مسابقه برایم باعث افتخار است. فوتبال یعنی اشتیاق بالا، فوتبال برای هواداران معنای خاصی دارد و خوشحالم کنار آنها تا پیش از بازگشت به کنار خط خواهم بود.»

بیشتر بخوانید:

انقلاب ژوزه مورینیو برای بازگشت به فوتبال

تگ ها


ژوزه مورینیو اسکای اسپورتس مورینیو در اسکای اسپورتس آقای خاص لیگ برتر فوتبال