ژیرو: از فوتبال خداحافظی نمی‌کنم، هنوز زود است!

الیویر ژيرو ۳۲ ساله می‌گوید هنوز می‌تواند مانند یک جوان به فوتبال بازی کردن ادامه دهد و برنامه‌ای برای خداحافظی از فوتبال ندارد....

الیویر ژيرو ۳۲ ساله می‌گوید هنوز می‌تواند مانند یک جوان به فوتبال بازی کردن ادامه دهد و برنامه‌ای برای خداحافظی از فوتبال ندارد.

ستاره فرانسوی چلسی که در جریان آخرین بازی این تیم در لیگ اروپا هتریک کرد، باور دارد هنوز جوان است و می‌تواند به خوبی بازی کند.
به گزارش مدال، ژیرو که در ۹ بازی اروپایی تا اینجای فصل ۹ گل به ثمر رسانده می‌گوید: من ۳۲ سال دارم اما هنوز از نطر فیزیکی وضعیت خوبی دارم. وقتی در باشگاه روی تردمیل می‌دویم و از ما تست می‌گیرند، من جزو بهترین‌ها هستم. هنوز انگیزه دارم. بعضی به من می‌گویند چرا بعد از جام جهانی از فوتبال ملی خداحافظی نکردی اما من هنوز شور و اشتیاق دارم و می‌خواهم بازهم فوتبال بازی کنم. سال‌های خوبی پیش روی من قرار دارد.
ستاره ستابق آرسنال در ادامه گفت: لحظات سختی در زندگی فوتبالی‌ام داشتم اما می‌خواهم بعد از قهرمانی در جام جهانی هم فوتبال بازی کنم. می‌خواهم در هر بازی در زمین حضور داشته باشم اما مربی تصمیم می‌گیرد چه کسی در زمین حضور داشته باشد. در لیگ اروپا تمام تلاشم را می‌کنم تا موفق باشیم و به جام برسیم. در لیگ هم به همین ترتیب.
ژیرو در پایان گفت: از حالا نمی توان چیزی درباره آینده گفت. باید مشاهده کرد چه اتفاقی خواهد افتاد.