ژیرو: بازی کردن کنار زلاتان لذت بخش است

اولیویه ژیرو، مهاجم جدید میلان بازی کردن در کنار زلاتان در این تیم را لذت بخش توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اولیویه ژیرو بعد از سه سال بازی در ترکیب چلسی، از این تیم جدا شده و با قراردادی دو ساله راهی اردوی میلان ایتالیا شد. حالا اولیویه ژیرو در اولین مصاحبه خود با تلویزیون رسمی باشگاه تاکید کرد بازیکنان میلان این فصل برای فتح عنوان قهرمانی مبارزه خواهند کرد.

اولیویه ژیرو گفت: "من می خواهم با میلان به موفقیت برسم. البته نمی خواهم به تیم فشار زیادی وارد کنم، اما ما برای کسب عنوان بازی خواهیم کرد. من با استفانو پیولی صحبت کردم و همه چیز بسیار ساده و طبیعی پیش رفت. ما توانستیم بی پرده در مورد فوتبال و تاکتیک صحبت کنیم و من روش فکری پیولی در مورد فوتبال را دوست دارم.

سال گذشته بازی های میلان را دنبال کردم و به لطف عملکرد پیولی، فصل بسیار خوبی برای این تیم رقم خورد. حالا من بسیار خوشحالم که می توانم برای استفانو پیولی بازی کنم.

همبازی شدن با زلاتان؟ من در گذشته چند بار مقابل زلاتان بازی کرده ام. این واقعیت که او هنوز در ۴۰ سالگی بازی می کند نشان می دهد او یک بازیکن حرفه و استثنایی است. . در آن سن و سال می توانید بدون تعهد فراوان به تیم و اراده بالا بازی کنید. اگر شرایط فیزیکی به من اجازه دهد، سعی می کنم برای لذت بردن از فوتبال همین کار را انجام دهم.

زلاتان الگویی برای بازیکنان جوان و یکی از بهترین مهاجمان سری آ است. من برای بازی کردن کنار زلاتان نمی توانم صبر کنم و فکر می کنم ما از بازی کنار یکدیگر لذت خواهیم برد."

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ الیویه ژیرو آث میلان چلسی