ژیرو با ۲۰ میلیون پوند راهی اورتون خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، در حالی که گفته می شد اورتون برای تقویت خط حمله خود در حال مذاکره برای جذب دووان زاپاتا است، ولی کارلو یاکوموتزی استعدادیاب ایتالیایی باشگاه اورتون عنوان کرده است که آن ها با زاپاتا به توافق نرسیده اند و این بازیکن راهی اورتون نمی شود چرا که تافی ها گزینه بهتری را برای خط حمله پیدا کرده اند ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، در حالی که گفته می شد اورتون برای تقویت خط حمله خود در حال مذاکره برای جذب دووان زاپاتا است، ولی کارلو یاکوموتزی استعدادیاب ایتالیایی باشگاه اورتون عنوان کرده است که آن ها با زاپاتا به توافق نرسیده اند و این بازیکن راهی اورتون نمی شود چرا که تافی ها گزینه بهتری را برای خط حمله پیدا کرده اند.

یاکوموتزی در گفتگو با رادیو سی آر سی چنین گفته است:

پیشرفتی در مذاکرات بین اورتون و ناپولی برای جذب زاپاتا حاصل نشده است. البته اورتون جانشین زاپاتا را پیدا کرده و با ۲۰ میلیون پوند برای جذب ژیرو اقدام خواهد کرد، خرید ژیرو با ۲۰ میلیون پوند در مقایسه با ۲۵ میلیون یورو برای زاپاتا، بسیار به صرفه و ارزشمند است.

این در شرایطی است که با حضور لاکازت در آرسنال، صحبت جدایی ژیرو از قبل مطرح بود و حالا به نظر می رسید رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.

تگ ها


اخبار روز اولیویر ژیرو فوتبال