ژیرو: بعد از چلسی به آمریکا می روم

اولیویه ژیرو ستاره فرانسوی چلسی می‌گوید بعد از دو سه سال دیگر بازی در اروپا راهی آمریکا می‌شود تا در لیگ MLS به فوتبالش پایان دهد....

به گزارش "ورزش سه"، اولیویه ژیرو ستاره فرانسوی چلسی می‌گوید قصدی برای بازگشت به کشور خود و بازی در لوشامپیونا ندارد و در عوض بعد از دو سه سال دیگر بازی در اروپا به آمریکا خواهد رفت تا در لیگ MLS آن کشور به فوتبالش پایان دهد.

ژیرو که در ژانویه ۲۰۱۸ از آرسنال به چلسی پیوسته همچنان در این تیم حضور دارد. مهاجم ۳۴ساله فرانسوی تا کنون از ۹۱ بازی برای چلسی ۲۹ گل به ثمر رسانده و از جمله در فصل جاری هم در سه بازی اول چلسی یک بار برای این تیم گلزنی کرده.

با اینحال با پیوستن ستاره‌هایی مثل تیمو ورنر، حکیم زیاش و کای هاورتز به چلسی ژیرو می‌داند که در ادامه فصل فرصت به مراتب کمتری برای حضور در میدان خواهد داشت.

ژیرو در مصاحبه ای با آر ام سی در این باره گفت: " راستش را بخواهید بازگشت به فرانسه اولویت من نیست. البته من هیچ چیز را کاملاً رد نمی کنم ولی اگر قرار باشد مسیر حرفه‌ایم را تغییر بدهم دوست دارم در یک لیگ جدید دست به ماجراجویی بزنم".

مهاجم فرانسوی در ادامه گفت: " امیدوارم اگر شرایط بدنی ام اجازه بدهد دو سه سال دیگر بتوانم در بالاترین سطح بازی کنم. بعد از آن هم هیچوقت این را پنهان نکرده ام که دوست دارم با چالش بازی در آمریکا روبرو بشوم. همین چند ماه پیش از آنجا پیشنهاداتی داشتم ولی این تصمیم هنوز برای من زود است. من شانس بازی در ایتالیا را هم داشتم ولی فعلاً برنامه ام ادامه دادن به همین مسیر است البته تا دو سه سال دیگر".

تگ ها


الیویه ژیرو چلسی