ژیرو تعویض طلایی چلسی است؛ از دستش ندهید

ستاره سابق چلسی می‌گوید اولیویه ژیرو به قراردادش با این تیم پایبند است و چلسی نیازی به واگذاری او در ماه ژانویه ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جو کول ستاره سابق چلسی با حمایت از اولیویه ژیرو ستاره فرانسوی این تیم می‌گوید ژیرو به قرارداد خود با چلسی پایبند است و اخیراً نشان داده به عنوان تعویض طلایی می‌تواند به کار لمپارد و تیمش بیاید و در نتیجه چلسی نباید او را در ماه ژانویه واگذار کند.

این در حالی است که ژیروی ۳۴ساله با توجه به اینکه می‌داند شانس حضورش در تیم ملی فرانسه در جام ملت‌های اروپا بستگی به حضور بیشتر در زمین دارد این روزها به فکر گزینه‌های پیش روی خود بوده و احتمال دارد برای بیشتر بازی کردن چلسی را ترک کند.

ستاره سابق چلسی در گفتگو با تاک‌اسپورت با حمایت از ژیرو گفت: " فرانک لمپارد خیلی دوست دارد ژیرو را حفظ کند و چلسی هم اجباری به واگذاری او ندارد چرا که ژیرو با باشگاه قرارداد دارد. اولیویه به نظر من در کلاس دیگری است و این روزها به عنوان یک تعویض طلایی برای تیم اهمیت فوق العاده ای دارد".

جو کول در ادامه صحبتهایش گفت: " چلسی امسال یک سال موفق را سپری می‌کند و ژیرو در این سال موفق نقش بسیار مهمی خواهد داشت".

بیشتر ببینید:

گل انفردای و فوق العاده سون هیونگ مین مقابل چلسی/ ویدیو

خلاصه بازی چلسی 0 - تاتنهام 0

 

 

تگ ها


الیویه ژیرو فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال