ژیرو: قبلا پیراهن زلاتان را هدیه می‌گرفتم

اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی میلان، از این که در این تیم با زلاتان ابراهیموویچ هم‌بازی شده خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، ژیرو پس از جدایی از چلسی به میلان رفت تا حضور در لیگ ایتالیا و بازی کنار یکی از مهاجمان بزرگ حاضر این لیگ را تجربه کند.

این بازیکن فرانسوی حالا مدعی شده که از دوران جوانی علاقه خاصی به ابراهیموویچ داشته و حتی دوستانش پیراهن او را برایش هدیه می‌گرفتند.

ژیرو درباره احساسی که از هم تیمی بودن با زلاتان دارد گفت:« من علاقه بسیار زیادی به آندری شوچنکو و زلاتان داشت اما هنوز این موضوع را با او در میان نگذاشته‌ام. او همیشه بازیکن درجه یکی بود و دوستانم پیرهن او را به من هدیه می‌کردند. شاید باید آن را بیاورم تا برایم امضا کند.»

این بازیکن درباره اهدافش با میلان در سال جدید میلادی اظهار داشت:« هدف اول و اصلی من این است که در سال ۲۰۲۲ به همراه میلان فاتح اسکودتو شوم. هر اتفاقی که پس از آن رخ دهد می‌تواند اتفاق خوبی برای ما باشد.»

او درباره باور بازیکنان روسونری به فتح جام قهرمانی لیگ ایتالیا اضافه کرد:« البته که ما به قهرمانی باور داریم. حالا دیدار مهمی با اینتر داریم و یک پیروزی می‌تواند فرصت خوبی باشد که صدر را در اختیار بگیریم. من در اولین دربی‌ام در لندن برابر تاتنهام بازی کرده و گل زدم، من می‌دانستم که این دربی چه اهمیتی برای هواداران دارد.»

ژیرو با مقایسه آرسن ونگر و استفانو پیولی ادامه داد:« وینگر مربی بسیار بسیار آرام و باتجربه‌ای بود. او به ندرت عصبانی می‌شد یا صدایش را بالا می‌برد. از سوی دیگر، پیولی اشتیاق و شور زیادی را به ما تزریق می‌کند. من واقعا این حس او را دوست دارم. او دوست دارد داد و فریاد کند تا انگیزه لازم را به ما بدهد.»

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ الیویه ژیرو آث میلان