ژیرو: لمپارد می‌تواند روی من حساب کند

اولیویه ژیرو ستاره فرانسوی چلسی می‌گوید علت باقی ماندنش در این تیم این بوده که می‌خواسته به فرانک لمپارد ثابت می‌کند که می‌تواند روی او حساب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی چلسی درباره تصمیم خود برای ماندگار شدن در چلسی توضیح داده و می‌گوید در چلسی مانده چون اولا می‌خواسته جامهای قهرمانی بدست بیاورد و ثانیا می‌خواسته به فرانک لمپارد سرمربی جدید چلسی ثابت کند که می‌تواند روی او حساب کند.

ژیرو در ژانویه ۲۰۱۸ با انتقالی غیرمنتظره از آرسنال به چلسی پیوست. او تا امروز ۷۶ بازی برای آبی‌های لندن انجام داده و ۲۱ گل برای این تیم به ثمر رسانده. ژیرو فصل گذشته در جریان قهرمانی چلسی در لیگ اروپا نقش مهمی و تعیین‌کننده‌ای داشت.

ژیرو در مصاحبه با وبسایت رسمی چلسی گفت:" من فرصتهایی که داشتم را بررسی کردم و تصمیم گرفتم به اعتمادی که سرمربی تیم به من داشته پاسخ بدهم. برای همین بود که باشگاه به من پیشنهاد داد قراردادم را تمدید کنم و من هم بلافاصله قبول کردم چون اینجا را دوست دارم".

مهاجم فرانسوی چلسی در ادامه گفت:" در وهله اول دلم می‌خواست با پیراهن چلسی به فتح جامهای قهرمانی ادامه بدهم و در وهله دوم می‌خواستم به فرانک لمپارد نشان بدهم که می‌تواند روی من حساب کند".

بیشتر بخوانید:

یووه و ارائه یک پیشنهاد معاوضه به چلسی

بازگشت کانته به تمرینات چلسی

 

 

تگ ها


الیویه ژیرو فوتبال جهان چلسی فوتبال