کابوسی که خواب را از چشمان نیمار ربوده!

نیمار جونیور به دنبال جدایی از پاری‌سن‌ژرمن است و در همین راستا بارسلونا و رئال مادرید مذاکرات خود را با باشگاه فرانسوی آغاز کرده‌اند اما شاید هیچکدام از این مذاکرات به نتیجه نهایی نرسد و کابوس او به حقیقت پیوند بخورد، کابوسی که کابوسی که خواب را از چشمان او ربوده است....

به گزارش مدال؛ زمانی که «نیمار جونیور» ماه گذشته در مصاحبه‌ای از «کامبک با پیراهن بارسلونا برابر پاری‌سن‌ژرمن» به عنوان بهترین خاطره ورزشی‌اش نام برد، به نوعی سعی داشت دل برخی از هواداران آبی‌اناری‌ها را بدست بیاورد، هوادارانی که به بازگشت مجدد او به نیوکمپ روی خوشی نشان نخواهند داد. یا زمانی که روز جمعه در فضای مجازی تصاویری از خود کنار «زین‌الدین زیدان» به اشتراک گذاشت می‌خواست این ذهنیت را ایجاد کند که در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار دارد و به این شکل توجه هواداران رئال را به سمت خود جلب کرد. اما خطر نخ دادن به هر تیمی می‌تواند این باشد که در آخر هیچ کدام از تیم‌ها او را نخواهند!

تا پایان نقل‌وانتقالات سه هفته زمان داریم و ستاره برزیلی می‌تواند برای سومین بار با انتقالی گرانقیمت تیم خود را تغییر دهد و حالا با حذف شدن تصاویرش از فروشگاه‌های PSG، احتمال جدایی او بسیار بیشتر از ماندگاری‌اش به نظر می‌رسد. نیمار در این تابستان بازی خطرناکی راه انداخته و با ارسال نشانه‌هایی برای هر دو تیم رئال مادرید و بارسلونا نشان داده که برایش فرقی ندارد راهی کدام تیم شود. اما رای‌گیری‌ها نشان داده که اکثر هواداران دو باشگاه شاید با جذب ستاره پرحاشیه برزیلی مخالف باشند!

اینگونه به نظر می‌رسد که در فرصت باقیمانده کهکشانی‌ها و آبی‌اناری‌ها آخرین کارت‌های خود را رو خواهند کرد تا این ستاره را جذب کنند اما هیچکس مطمئن نیست که سناریو به همین شیوه پیش برود. اوایل تابستان PSG باور داشت که بارسلونا واقعاً قصد جذب نیمار را ندارد و تنها با تحریک او قصد بر هم زدن پیش‌فصل پاریسی‌ها را داشته. حتی رئال مادرید هم هفته گذشته متهم شد از آنجا که در جذب «پل پوگبا» ناکام مانده با مطرح کردن نام «جونیور» قصد داشته توجهات را از شکستش در راه جذب ستاره فرانسوی پرت کند. اما کهکشانی‌ها هنوز توانایی جذب نیمار را دارند، هر چند که می‌دانند این انتقال آسان نخواهد بود چرا که PSG علیرغم رابطه خوب با رئال، قصد ندارد ستاره خود را ارزان بفروشد. رئال مادرید طبق گفته «AS» قصد جذب قرضی نیمار را ندارد زیرا با توجه به دستمزد سنگینش از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. قرارداد قرضی با بند خرید اجباری در فصل آینده منطقی‌تر به نظر می‌رسد اما این اتفاق نیز در صورتی رخ خواهد داد که رئال بتواند چند بازیکن خود را به فروش برساند. ضمن اینکه نباید از این حقیقت غافل شویم که چنین قراردادی مانع از هرگونه اقدام قوهای سپید اسپانیا برای جذب «کیلیان امباپه» در تابستان آینده خواهد شد.

دو تیم اسپانیایی قصد دارند با داخل کردن بازیکنانی به معامله از قیمت نیمار بکاهند اما پاریسی‌ها به هیچ وجه زیر بار چنین اقدامی نخواهند رفت؛ چه این بازیکن «گرت بیل» و «خامس رودیگز» باشد و چه «ایوان راکیتیچ» و «فیلیپه کوتینیو». در این بین تنها پاریسی‌ها یک بار خواهان تعویض نیمار با «لوکا مودریچ» و «کاسمیرو» شدند که رئالی‌ها نیز اعلام کردند قصد واگذاری آنها را ندارند.

بارسلونا برای عدم جذب «جونیور» دلایل بیشتری دارد؛ در بازی‌های اخیر که «لیونل مسی» آماده نبود ولی در عوض «آنتوان گریزمان»، «عثمان دمبله» و «لوئیس سوارز» عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و همین باعث شده برخی به این نتیجه برسند که آبی‌اناری‌ها هیچ نیازی به خرید ستاره برزیلی ندارند، ستاره‌ای که در فرانسه با وجود تمامی امکانات، یک حاشیه تمام عیار بود.

این حواشی باعث شده که حالا حتی هواداران PSG نیز دیگر تمایلی به دیدن او در تیم محبوب‌شان نداشته باشند و خواستار فروش او شوند. در همین راستا نیز مسئولان باشگاه مبلغ درخواستی خود را کاهش داده‌اند اما اگر رئال مادرید و بارسلونا نتوانند مبلغ مورد نظر را تامین کنند، نیمار در پاریس گرفتار خواهد شد؛ سناریویی که خواب شب را از ستاره برزیلی ربوده است!

بیشتر بخوانید:

ثانیه‌شماری برای انفجار بمب نقل‌وانتقالات

پاس گل بارسلونا به رئال در راه جذب نیمار

بی‌نتیجه ماندن جلسه میان نمایندگان بارسلونا و PSG بر سر نیمار

فروشگاه‌های پاریس: لباس نیمار را نمی‌فروشیم!

تگ ها


بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار تجاوز نیمار جونیور نیمار رئال مادرید نیمار پاری سن ژرمن کهکشانی‌ها بلوگرانا آبی و اناری‌ها خوزپ ماریا بارتومئو فلورنتینو پرس اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات نیمار پاری سن ژرمن بارسلونا رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال