کابوس برای دمبله؛ زمان دوری ستاره بارسا مشخص شد

به نظر می رسد زمان دوری عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا بیشتر از حد انتظار خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات گذشته برای عثمان دمبله در حال تکرار است و این ستاره جوان و فرانسوی باز هم مدتی طولانی به علت مصدومیت از میادین دور خواهد بود. عثمان دمبله که در دقیقه ۵۷ مسابقه با مجارستان وارد زمین شده بود، در اواخر مسابقه دچار مصدومیت شده و در دقیقه ۸۷ زمین را ترک کرد. کادر فنی فرانسه خیلی زود اعلام کرد رقابت های یورو ۲۰۲۰ برای عثمان دمبله به اتمام رسید و حالا به نظر می رسد تبعات بیشتری در انتظار این بازیکن است.

نشریه اکیپ ساعتی قبل اعلام کرد عثمان دمبله تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و بدین ترتیب تا چهار ماه آینده از میادین دور خواهد بود. بر اساس این گزارش عثمان دمبله تمرینات پیش فصل بارسلونا و بازی های ابتدایی این تیم را از دست خواهد داد.

عثمان دمبله از یک مشکل اساسی در عضله دوسر ران راست خود رنج می برد. این جراحی نیز مانند جراحی سپتامبر ۲۰۱۷ و فوریه ۲۰۲۰ در فنلاند انجام خواهد شد و اگرچه هنوز خبر به صورت رسمی اعلام نشده، اما به نظر می رسد زمان بهبودی این بازیکن حداقل چهار ماه خواهد بود. قرارداد عثمان دمبله در تابستان سال دیگر با بارسلونا به اتمام خواهد رسید و مصدومیت های متوالی این بازیکن مدیران باشگاه را در مورد تمدید قرارداد احتمالی با او مردد ساخته است.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال