کابوس بی پایان؛ یک مصدوم دیگر روی دست زیدان!

فرلاند مندی، مدافع فرانسوی رئال مادرید، دیدار فردای این تیم برابر ختافه را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید روزهای فوق العاده ای را پشت سر می‌گذارد. آنها طی یک هفته گذشته علاوه بر صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دیدار ال‌کلاسیکو را هم با پیروزی پشت سر گذاشتند تا شانس خود را برای فتح لالیگا نیز افزایش داده باشند.

با این حال تیم زین الدین زیدان در فصل جاری با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده و همین موضوع باعث شده که مرد فرانسوی هیچگاه نتواند تیم کاملی در اختیار داشته باشد.

پیش از این مشخص شده بود که زیدان برای دیدار فردا برابر ختافه چهار مهره خود در خط دفاعی یعنی سرخیو راموس، رافائل واران، دنی کارواخال و ناچو فرناندز را به دلایل مختلف در اختیار نخواهد داشت؛ اما به نظر می‌رسد که کابوس مصدومیت های ستاره های رئال تمامی ندارد.

در همین رابطه دقایقی پیش باشگاه رئال مادرید اعلام کرد فرلاند مندی، مدافع فرانسوی این تیم، دچار مصدومیت شده و دیدار فردا برابر ختافه را از دست خواهد داد. هنوز میزان دقیق آسیب دیدگی این بازیکن مشخص نشده و معلوم نیست که آیا او به دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل چلسی خواهد رسید یا خیر. با این حال گمانه زنی ها حاکی از آن است که مندی حداقل دو هفته دور از میادین خواهد بود.

همچنین لیست رئال مادرید در حالی برای مسابقه فردا اعلام شده که تنها نام ۱۶ بازیکن در آن مشاهده می شود و برخلاف انتظار مشخص شده که ادن هازارد در این مسابقه نیز غایب خواهد بود.

تگ ها


زیدان فرلاند مندی فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال