کابوس تکراری سپاهان؛ زندگی بدون احسان

وبسایت رسمی برنامه نود - روزهای سپاهان بدون حاج صفی، دوباره تیره و تار شده است ......

وبسایت رسمی برنامه نود - روزهای سپاهان بدون حاج صفی، دوباره تیره و تار شده است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، شاید هیچ تیمی در ایران، به اندازه سپاهان به ستاره بزرگش وابسته نباشد. احسان حاج صفی، یک تنه می تواند روند سپاهان در لیگ برتر را تغییر بدهد. لیگ چهاردهم، سپاهان با درخشش حاج صفی قهرمان لیگ برتر شد. لیگ پانزدهم هم تیم فرکی تا هفته پنجم که حاج صفی را داشت، با ۴ برد و یک مساوی در صدر جدول لیگ برتر بود. حاج صفی هفته پنجم، دو گل به سایپا زد و سپاهان را برنده کرد اما انتقال او به فرانکفورت، همه چیز را تغییر داد.

از زمان جدایی حاج صفی تا هفته بیست و سوم، یعنی ۱۷ بازی سپاهان فقط یک برد داشت و آخر فصل هم در رده یازدهم قرار گرفت. فصل پیش با بازگشت حاج صفی، دوباره اوضاع سپاهانی ها نسبتا خوب شد و آن ها به لطف ۴ برد در ۶ بازی آخر فصل، تا آستانه سهمیه آسیایی جلو رفتند. حالا دوباره حاج صفی رفته و سپاهان، وارد بحران شده است.

آمار سپاهان بدون حاج صفی در این فصل، دو بازی و فقط یک امتیاز است. آن ها بعد از گسترش فولاد، صاحب بدترین تفاضل لیگ هم هستند و بدون ستاره شان، فقط یک گل زده اند. کرانچار برای فرار از بحران، در اولین قدم باید راهی برای پر شدن جای خالی حاج صفی پیدا کند. کاری که مربیان داخلی و خارجی قبل از او، نتوانستند انجام بدهند.

 

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال