کابوس ستاره گرانقیمت بارسلونا ادامه دارد

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسلونا جایی در ترکیب ثابت این تیم در ال کلاسیکو ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، تقریبا یک سال پیش بود که آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید بعد از جنجال های فراوان راهی بارسلونا شد و هواداران این باشگاه تصور می کردند بالاخره جانشین مناسبی برای نیمار جذب شده است. اما شرایط در این مدت باب میل ستاره فرانسوی پیش نرفته و او روزهای دشواری را سپری کرده است.

از همان ابتدا شایعاتی در مورد رابطه نه چندان خوب آنتوان گریزمان با لیونل مسی منتشر شد و ستاره فرانسوی که در پست مورد علاقه اش بازی نمی کرد، نتوانست آمار درخشان گلزنی گذشته را تکرار کند. این روند نامطلوب تا حدی پیش رفت که دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه نیز مدعی شد شرایط آنتوان گریزمان در نوکمپ چندان مساعد نیست و او در پست دلخواه خود بازی نمی کند.

اما به نظر می رسد با ورود رونالد کومان نیز شرایط تفاوتی نکرده و گریزمان حتی در دیدار حساس ال کلاسیکو نیز در ترکیب ثابت بارسلونا قرار نگرفته است. رونالد کومان ترجیح داده از دو بازیکن جوان به نام های پدری و آنسو فاتی در کنار لیونل مسی بهره گیرد و فیلیپ کوتینیو نیز پشت سر این مثلث بازی می کند. بی شک خود آنتوان گریزمان نیز تصور نمی کرد در دومین فصل حضور در بارسلونا شرایط به گونه ای پیش برود که او حتی علیرغم جدایی لوییس سوارز نیز جایی در ترکیب ثابت تیمش نداشته باشد.

تگ ها


آنتون گریزمان بارسلونا