کابوس‌وارترین فصل اوبلاک ادامه دارد

دروازه‌بان اتلتیکو مادرید امشب نمایش ضعیفی مقابل بارسلونا داشت و چهار بار دروازه او باز شد....

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که شاگردان سیمئونه امشب با برتری مقابل بارسلونا را بازی را آغاز کردند، اما کامبک شاگردان ژاوی باعث شد تا شکست سختی را اتلتیکو در نیوکمپ متحمل شده و برخلاف فصول گذشته که خط دفاعی این تیم نقطه قوت آن‌ها بود، با اشتباهات مدافعانش مغلوب بارسلونا شد.

اشتباه فاحش خط دفاعی اتلتیکو مادرید روی گل سوم بارسلونا مشهود بود که آرائوخو بدون هیچ مزاحمتی توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند و کامبک بارسایی‌ها را کامل کند.

برتری ۴ گله بارسایی‌ها باعث شد تا یان اوبلاک شمار گل‌های خورده‌اش در این فصل به عدد ۳۰ برسد؛ بدترین آمار اوبلاک در دوران حضورش در لالیگا. این دروازه اسلوونیایی در فصل های ۱۸-۱۹ و ۱۹-۲۰ ۲۷ گل خورده دریافت کرده بود اما حالا تنها در ۲۲ مسابقه فصل رکورد منفی ۳۰ گل خورده را داشته و مشخص نیست تا پایان فصل چه عملکردی خواهد داشت.

ضمن آن‌که اوبلاک در ۲۲ بازی، تنها ۶ کلین‌شیت داشته تا نقطه قوت اتلتیکو در فصول گذشته این‌گونه به نقطه ضعف این تیم تبدیل شود؛ آخرین بار که در یک نیمه اتلتیکو مادرید ۳ بار دروازه‌اش باز شده بود، ژانویه ۲۰۱۵ در مقابل بارسلونا بود که در نیمه نخست فینال سوپرکاپ این اتفاق رخ داد.

تگ ها


یان اوبلاک اتلتیکو مادرید