کاتالان‌ها برای عکس گرفتن با مسی صف کشیدند

بارسلونا شب گذشته با آتشبازی مسی در فینال کوپا دل ری برابر اتلتیک بیلبائو به پیروزی رسید تا بازیکنان این تیم برای عکس گرفتن با کاپیتان افسانه‌ایی‌شان صف ببندند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته توانست در چهل و یکمین فینال خود در کوپا دل ری به سی و یکمین عنوان قهرمانی دست پیدا کند. کاتالان ها در یک نیمه دوم توفانی توانستند در ۴۵ دقیقه چهار بار دروازه اتلتیک بیلبائو را باز کنند و در این میان سهم مسی دو گل بود.

این هفتمین قهرمانی کاپیتان آرژانتینی به همراه کاتالان ها در کوپا دل ری بود و مسی با به ثمر رساندن هشتمین و نهمین گل خود در فینال این رقابت ها با عبور از رکورد تلمو زارا تبدیل به آقای گل فینال کوپا دل ری شد.

لیونل مسی همراه با سرخیو بوسکتس و جرارد پیکه به رکورد هفت قهرمانی کوپا دل ری نیز رسید تا با رکورد گاینسا بازیکن افسانه ای بیلبائو برابری کند. مسی در سال های ۲۰۰۹، ۲۰۱۲، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ موفق به فتح این جام شده است.

کاپیتان بارسا که ۹۳.۷ درصد پاس هایش در این بازی صحیح بود به عنوان بهترین بازیکن فینال نیز انتخاب شد.

پس از بردن بازی و قهرمانی در این رقابت ها بازیکنان بلوگرانا برای عکس گرفتن با کاپیتان محبوب خود صف بستند و به نوبت با او و جام قهرمانی عکس گرفتند.

با توجه به اینکه قرارداد مسی با بارسلونا در تابستان به پایان می رسد، این ممکن است آخرین جامی باشد که کاپیتان آرژانتینی با بلوگرانا کسب کرده است.

مسی پس از بازی گفت: "کاپیتان این باشگاه بودن بسیار خاص است و این جام هم یک جام ویژه برای من محسوب می شود و به بالای سر بردنش افتخار می کنم. افسوس که نمی توان این قهرمانی را کنار هواداران جشن گرفت و شرایط شیوع کرونا چنین اجازه ای را نمی دهد. حیف.

کوپا دل ری همیشه برای من جام خاصی بوده است و می دانم هواداران نیز از این قهرمانی لذت بردند. ما به بردن این جام عادت داریم و این تیم شایسته فتح جام و یک شادی بزرگ بود."

رونالد کومان، سرمربی بارسا، نیز درباره مسی گفت: "دی یونگ و لیونل مسی بهترین های میدان بودند. مسی سال هاست ثابت کرده بهترین بازیکن دنیاست. او امشب هم موثرترین بازیکن ما بود ولی نباید از نقش دی یونگ هم گذشت. امیدوارم این آخرین جام مسی با بارسا نباشد و دوست داریم که تمدید کند."

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال