کادر فنی تیم سپاهان تقویت می‌شود

با نظر مدیرعامل باشگاه سپاهان پیشنهاد تقویت کادر فنی به کرانچار داده شده است ......

با نظر مدیرعامل باشگاه سپاهان پیشنهاد تقویت کادر فنی به کرانچار داده شده است.

 مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه راه های مختلف برون رفت از شرایط نامطلوب تیم فوتبال را بررسی و همه تلاش خود را برای پایان دادن به این وضعیت انجام می دهند.

مرتضی رمضانی راد افزود: یکی از بحث هایی که برای عبور از این شرایط توسط کارشناسان و هواداران پیشنهاد شده و هیئت مدیره هم روی آن تأمل ویژه داشته است، تقویت کادرفنی و اضافه کردن یک دستیار به تیم فنی زلاتکو کرانچار است که در این باره محسن طاهری صحبت ها و مذاکراتی را با کرانچار داشته و در ادامه نیز برای این موضوع جلسه ای را برگزار خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: سایر راه هایی که به بهبود شرایط تیم فوتبال و رفع دغدغه ها و نگرانی های هواداران منجر شود توسط مدیران باشگاه بررسی شده تا گام به گام شرایط را به سوی بهبود سوق دهیم. در این بین هواداران بدانند که صدای آنها توسط تصمیم گیران باشگاه شنیده و پیشنهادات و دیدگاه های منطقی آنها در مسیر اجرا درخواهد آمد.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان همچنین در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا این باشگاه میزبانی از دیدارهای ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان را انجام می دهد، اظهار داشت: در صورتی که باشگاه ذوب آهن برای انجام چند بازی مدنظر خود در ورزشگاه نقش جهان به سپاهان درخواست رسمی بدهد، باشگاه موضع خود و شرایط برگزاری دیدارهای این تیم در ورزشگاه نقش جهان را اعلام می کند. هنوز درخواست رسمی از سوی باشگاه همشهری به ما ارسال نشده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال