کاراسکو باعث بدنام شدنم در تاریخ اتلتیکو شد

اتلتیکو مادرید در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ چیزی تا کسب اولین جام خود در این رقابت ها فاصله نداشت ولی در پنالتی ها به رئال باخت....

به گزارش "ورزش سه"، دو سال پس از فینال لیسبون، یک بار دیگر رئال و اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان به یکدیگر برخورده کرده بودند. بازی در وقت های قانونی به تساوی ۱-۱ رسید و در دو وقت اضافه هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا ضیافت پنالتی ها تعیین کننده تیم قهرمان باشد.

خوان فران پنالتی پنجم اتلتیکو را از دست داد تا رونالدو با گل کردن پنالتی آخر رئال، باعث قهرمانی شماره ۱۱ کهکشانی ها شود.

در مستندی مربوط به این فینال، خوان فران گفت:« پس از گل تساوی کاراسکو فکر می کردم برنده بازی خواهیم شد. رئال به شدت خسته شده بود و حتی یادم است رونالدو هم بعدها گفت که از لحاظ بدنی کم آورده بودند. در وقت های اضافه اطمینان داشتم که می توانیم ضربه نهایی را به رئال بزنیم چون از لحاظ فیزیکی کاملا سرتر بودیم و بهترین فرصت برای پیروزی بود ولی در نهایت نشد.»

//as01.epimg.net/argentina/imagenes/2022/02/07/futbol/1644190304_715800_1644190679_sumario_normal.jpg

خوان فران ادامه داد:« به پنالتی پنجم رسیدیم و نوبت کاراسکو بود که ضربه را بزند اما در آخرین لحظه او گفت نمی زنم. هیچکس حاضر نشد قبول مسئولیت کند و در نهایت من گفتم که پنالتی خواهم زد. بله، اصلا قرار نبود پنالتی پنجم را من بزنم ولی کاراسکو پا پس کشید و من جلو رفتم تا در تاریخ اتلتیکو به عنوان کسی یاد بشوم که با از دست دادن پنالتی، باعث از دست رفتن یک فینال دیگر شده است.»

فرناندو تورس اسطوره اتلتیکو در این مستند به دفاع از خوان فران پرداخت و گفت:« خوان فران نبود که پنالتی را از دست داد بلکه این همه ما بودیم که پنالتی را خراب کردیم. هرگز نباید او را مقصر دانست.»

تگ ها


یانیک فریرا کاراسکو اتلتیکو مادرید خوان فران رئال مادرید