کارانکا: به دنبال جذب انصاری‌فرد هستیم

سرمربی ناتینگهام فارست انگلیس از ادامه فعالیت این تیم برای انتقال ملیپوش ایرانی خبر داد ......

سرمربی ناتینگهام فارست انگلیس از ادامه فعالیت‌ این تیم برای انتقال ملی‌پوش ایرانی خبر داد.

آیتور کارانکا از عدم توافق در تمام جزئیات قرارداد با کریم انصاری‌فرد، مهاجم فصل گذشته تیم المپیاکوس یونان خبر داد اما ابراز امیدواری کرد در رقابت با تیم‌های هلندی هیرنوین و اوترخت بتوانند ملی‌پوش ایرانی را جذب کنند.

سرمربی تیم ناتینگهام فارست در این رابطه گفت: باشگاه با وجود بسته‌شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی همچنان در حال فعالیت است و اگر تشخیص بدهیم او (کریم انصاری‌فرد) بازیکن خوبی است به ناتینگهام فارست خواهد آمد.

وی افزود: انصاری‌فرد بازیکنی با تجربه بسیار زیاد است. در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده است. او بازیکن خوبی است و ما فصل گذشته در تیم ناتینگهام فارست اشکان دژاگه، یک بازیکن دیگر ایرانی را داشتیم. او مرا تحت‌تاثیر خود قرار داد و بسیار خوب بود. باید ببینیم در قضیه کریم انصاری‌فرد چه چیزی رخ می‌دهد.

سرمربی ناتینگهام فارست در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنی علاوه بر ایران را موردنظر دارد گفت: هرگز از چیزی مطمئن نیستید اما فکر می‌کنم تیم بسیار خوبی داریم. در حال حاضر مهم‌ترین مسئله تلاش در تمرین‌ها و بازی‌ها است.

کریم انصاری‌فرد جمعه گذشته قراردادش با باشگاه المپیاکوس یونان را فسخ کرد. طبق گزارش رسانه‌های یونانی این ملی‌پوش ایرانی راهی تیم ناتینگهام فارست می‌شود. تیمی که متعلق به ماریناکیس، مالک باشگاه المپیاکوس یونان است.

تگ ها


فوتبال