کارت بازی برای بازیکن مشمول تیم والیبال سایپا صادر نشد

‌امین اسماعیل نژاد پشت خط زن تیم والیبال سایپا به دلیل مشمول بودن نمی‌تواند برای این تیم بازی کند....

به گزارش خبرنگار مهر، هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار انجام شد. تیم والیبال سایپا در دیدار نخست خود میزبان تیم هورسان رامسر بود و با نتیجه سه بر صفر پیروز شد. امین اسماعیل نژاد، پشت خط زن تیم سایپا یکی از غایبین بازی بود که به دلیل مشکل سربازی کارت بازی برای او صادر نشده است.

میلاد تقوی دبیر کل فدراسیون والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عدم صدور کارت بازی اسماعیل نژاد گفت: قانونی در آئین نامه اعمال کرده‌ایم که طبق آن بازیکنان باید حتماً از پلیس +۱۰ وضعیت خدمت خود را استعلام بگیرند و تنها از پلیس +۱۰ که مورد تأیید فدراسیون باشد این استعلام قابل قبول است چون مواردی داشتیم که تخلفاتی صورت گرفته است.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه اسماعیل نژاد سال گذشته بدون معافیت سربازی در تیم سایپا بازی کرده است؟ ادامه داد: نمی دانم سال گذشته چه کاری انجام داده حتماً مواردی دال بر معافیت ارائه داده است اما امسال نتوانسته این کار را انجام دهد، اسماعیل نژاد مشمول است و به همین دلیل نتوانستیم کارت بازی برای او صادر کنیم.

تقوی در پایان گفت: بازیکنانی که مشمول هستند یا باید از نیروهای مسلح مجوز دریافت کنند که این کار بسیار بعید است. بنابراین اسماعیل نژاد فعلاً نمی‌تواند برای تیم سایپا بازی کند.

تگ ها


فدراسیون والیبال تیم سایپا تیم والیبال سایپا لیگ برتر والیبال سایپا