کارت قرمز مگوایر در لیگ برتر اعمال کنید! (عکس)

هواداران منچستریونایتد بعد از اخراج هری مگوایر در بازی دیشب انگلیس و دانمارک خواسته عجیبی را البته به کنایه و شوخی مطرح کردند....

به گزارش "ورزش سه"، انگلیس دیشب در چهارچوب مسابقات لیگ ملتهای اروپا در ورزشگاه ومبلی شهر لندن میزبان دانمارک بود اما نهایتاً در این مسابقه با نتیجه ۱-۰ شکست خورد؛ موضوعی که باعث شد کار شاگردان گرت ساوتگیت برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها دشوار شود.

یکی از مهمترین دلایل شکست سه شیرها در بازی دیشب اما اخراج مدافع میانی این تیم یعنی هری مگوایر بود. او همان ابتدای بازی و در دقیقه ۵ به دلیل یک خطای کاملاً بی جهت کارت زرد اول را دریافت کرد. چند دقیقه بعد اما مگوایر با یک بی احتیاطی دیگر کارت زد دوم را هم گرفت و از زمین مسابقه اخراج شد تا به نوعی زمینه ساز شکست انگلیس مقابل دانمارک شود‌.

مگوایر طی ماه های گذشته به خاطر عملکرد نه چندان خوب در منچستریونایتد انتقادات زیادی را تحمل کرده است. موضوعی که حالا بعد از عملکرد او در مسابقه دیشب انگلیس برابر دانمارک به اوج خود رسیده و حتی برخی از هواداران منچستریونایتد با تمسخر درخواست کرده‌اند که کارت قرمز او برای در منچستر یونایتد اعمال شود. موضوعی که نشان می دهد هواداران یونایتد اصلاً دلخوشی از گرانقیمت ترین مدافع حال حاضر دنیا ندارند.
 

کاش اخراج مگوایر در انگلیس باعث محرومیت او از یونایتد شود.

طرفداران منچستریونایتد خیلی خوشحال نباشید.  کارت قرمز هری مگوایر برای انگلیس به معنای محرومیت از ۳ بازی بعدی لیگ برتر نیست.  او فقط ۳ بازی بعدی انگلیس را از دست خواهد داد.

هواداران یونایتد وقتی متوجه می شوند مگوایر در لیگ برتر محروم نمی شود.

می توان او را از سه بازی بعدی یونایتد محروم کرد

تگ ها


تیم ملی انگلیس هری مگوایر منچستر یونایتد